Skocz do zawartości

HouRmOrPH - Animacja | Instalacja


blukazs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem wrzucić przed ostatnią rzecz... :)

Generalnie animacja o charakterze bardzo "Artystycznym", nie dla ludzi o słabych nerwach :) Projekt miał być wymodelowany pod konkretne miejsce na uczelni, niestety nigdy nie udało się znaleźć takiego miejsca z powodów... ścśilej nie określonych. :)

Motywem głównym jest "obelisk", który zmienai swe "fizyczne" stany skupienia i zachowuje się dziwnie. Projekt jest dziwny, niedopowiedziany i w zasadzie nie pamiętam o co w nim dokładniej chodziło. Miał być wyświetlany w galerii sztuki współczesnej i założeniem ćwiczenia było stworzenie takie właśnie sztuki... :)

 

[video=youtube_share;nunrkNcVwjw]

 

Pozdrawiam.

 

Miniaturka:

[ATTACH=CONFIG]93928[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Właściwie nie wiem co to jest i jak to skomentować to skorzystam z okazji i powiem, że chciałbym kota... Najlepiej norweskiego leśnego.

 

A tak serio to skoro nie wiadomo o co chodzi to po co renderować 8280 klatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie wiem co to jest i jak to skomentować to skorzystam z okazji i powiem, że chciałbym kota... Najlepiej norweskiego leśnego.

 

A tak serio to skoro nie wiadomo o co chodzi to po co renderować 8280 klatek?

 

To jest sztuka współczesna... :) Piękne są, też bym chciał! :(

 

A tak serio to zawsze zastanawiałem się dlaczego prawie nikt nigdy nie wrzuca tu filmów z asp... I tu pojawi się częściowo odp na pytanie "po co?". Jak się to mówi "nie rób nic, nie miej nic". A że u nas "Animacje" robi się w piasku i plastelinie, z komputerów nikt nie korzysta a że tematy i ćwiczenia często są właśnie takie jakie są, postanowiłem poćwiczyć warsztat i podzielić się z ludźmi śmiechem przez łzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności