Skocz do zawartości

3D: Accurate limited


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Świetna grafika Kramon, doprawdy bardzo dobre to jest!

A do tego to jest 3D nie jakieś pacanie custom brushem w photoshopie, no miodzio, gratulacje!.

 

Masz jakieś tutoriale do tego, chętnie bym się takich form nauczył!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna grafika Kramon, doprawdy bardzo dobre to jest!

A do tego to jest 3D nie jakieś pacanie custom brushem w photoshopie, no miodzio, gratulacje!.

 

Masz jakieś tutoriale do tego, chętnie bym się takich form nauczył!

 

dzięki wielkie.

Niestety nie mam żadnych tutoriali, osobiście ich nie lubię. jeżeli już wolę swojego rodzaju tipy.

 

Generalnie. sprawa wygląda trochę w ten sposób, jak coś mogę ci to lepiej pokazać na skype bo to trochę ciężkie do opisania prawdę mówiąc..

 

Kolorystyka a w sumie raczej paleta to od niej trzeba zacząć wyjątkowo. Dobrze mieć przynajmniej minimum 3 kolory umnie w tym wypadku był biały magenta i cyjan.

 

No i potem z tej palety robimy odcienie ciemne.

 

No i wpierw tło.. to jakiś pattern na arraych wymyślam daje ciemne odcienie na niego.

obiekt + krzywe czy array albo i mieszane. i na różnych poziomach składam w ten sposób całość.

 

No i moment w którym wychodzi największy + 3D w sumie, tylko szkoda że dopiero wpadłem na to już po wysłaniu do drukarni. że mogłem użyć dofa :D Ale drugi plus jest taki, że pod spodem tym wszystkim Dałem lustro.. z mocnym subdividem i displacmentem więc powstały takie jakby popękane płytki.. co bardzo fajnie uzupełniło tło...

 

 

Każdy element ustawiam na innej wartstie i potem w kompozytorze, maskuję tak a żeby wydobyć konkretny element w danym miejscu.

 

Prawdę mówiąc jakbym miał w ilu to wykonać to bym się chyba zachlastał a ta praca była tak a w sumei taki styl pracy niby ilu a w sumie czy nie prościej było by w 3D i ojezu miliard razy prościej! a jakie możliwości w tej pracy w sumie mało wykorzystanych ale mam teraz tyle pomysłów :D że oja :)

 

Jak chcesz to mogę ci dokładnie na skype pokazać i lepiej to omówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, któregoś dnia możemy się ustawic i o tym podyskutowac.

Cinema 4D wydaje mi się do tego idealna, tzn, dla mnie bo blendera nie będę się uczył na 100% :D

Po chwili treningu raczej potrafiłbym w niej zrobic taki artystyczny śmietnik.

 

No zdecydowanie lubię takie klimaty!

 

Jakiś czas temu zrobiłem coś takiego, czaszka to free model, też wydaje się fajne na deskę :)

 

p35hpoM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności