Skocz do zawartości

Postac3d: Nieśmiertelny


Tribal

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

postanowiłem pobawić się w końcu game artem (chodzi to za mną od dłuższego czasu ).

 

Koncept postaci to mix arabskich "nieśmiertelnych" (maska i kaptur i ogólna " tajemniczość" ) i nekromantach ( cała reszta).

 

 

Aktualnie postać ma 3040 poly - docelowo ~ 3500.

 

Mam wrażenie ,że delikatnie przesadziłem z liczbą czaszek i podobnych detali na rzecz zdobień szaty i ornamentów.

 

Jak narazie pozostało jeszcze nieco pracy przy detalach. Następnie teksturowanie i ustawienie jakiejś ładnej pozy

 

Plan jest taki aby oteksturować model w stylu blizzarda (ręcznia malowane tekstury) - jak wyjdzie to się dopiero przekonamy :).

 

Wszelkie komenty mile widziane :)

 

a0i6.jpg

 

54s3.jpg

 

zh95.jpg

Edytowane przez Tribal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna tekstura szaty. Zajebiste runy :P. Ja się przyczepie, do czachy koło rąk, nie bardzo jestem w stanie się rozeznać co się tam dzieje. (te 3 czaszki sklejone są ze sobą czy jak ?)

 

Jak dla mnie za dużo czaszek, mógłbyś zostawić 3 czaszki na górze (te 2 na szpikulcach oraz jedną klamre-szaty) i zrobić jakiś hełm, kajdany, albo np pasek i broń czy różdżke lub inny element ubioru, który by nadawał spójności całej postaci i ładnie się z nią komponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności