Skocz do zawartości

Nowa animka...na razie pierwsze kadry;)


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczalem dzisiaj prace nad nowa animka.

Tutaj zamiescilem kilka kadrow,ktore do tej pory udalo mi sie zrobic. Animacje na razie jedynie zarysowalem wiec moze podaruje sobie prezentacje testow.

http://www.elita.pl/pawellipka/wip/kadry.jpg

 

Zaznaczam,ze to jedna z tych animek,ktore powstaja w kilka godzin lub dni wiec pewne uproszczenia sa naturalnie poczynione;)

 

btw ostatni kadr moze wygladac troche mylaco,gdyz robiac render nie upozowalem w ogole rak postaci(to ruch z animatiku)...postac wyglada jakby blokowala sie od przygniecenia przez gore kadru;)...w rzeczywistosci bedzie tam chodzic o cos innego. Ale mysle,ze nie bede prezentowal juz dalszych kadrow tylko cala animacje.

 

Pablo

 

p.s. do "fanow" mojej ostatniej produkcji ze zwierzatkami na kominie: tym razem bedzie bez wyglupow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje ze jak ten "kamyczek" juz sie po nim przeturla to jajeczka mu sie oczodolami wytocza :)

 

mam nadzieje ze to bedzie rownie odjechana animacja ;))

 

Pawel Lipka -> wiesz ja Cie podziwiam :). Twoja ostatnia animacje klka osob zjechalo/skrytykowalo. Moim zdaniem nie pogubisz sie w experymentach i w koncu powstanie to "COŚ" . Bez experymentow niema niczego nowego (chocby to mialy byc na pozor tandetne experymenty)

 

czymam kciuki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel Lipka -> nawet jeśli to pracy przydałoby się trochę wychuchania - w kilka dni bedzie fajnie, a w powiedzmy dwa tygodnie będzie odjechane. Poza tym fajne projekty często się kontynuuje - mialo być 2 dni, a wyszlo pol roku, ale wypaśnie :)

 

pozdr,

Imaginner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh co wy ciagle do tego pawla macie ;) ostatnie prace mialy specyficzny klimat i ta wyglada jak by sie za bardzo od tego klimatu nie odruzniala ...

 

to ze zrobil SZYBKA animacje dla jaj nie czyni nikogo gorszym ... umiejetnosc tak szybkiego zebrania wszystkiego w kupe to raczej zaleta a nie wada ... a to ze przekaz byl taki a nie taki to juz jego sprawa ... mi sie podobalo bo nie podeszlem do tego jak do jakiejs pracy na skale swiatowa tylko jak do pracy zrobionej w 5 godz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności