Skocz do zawartości

scena 3d : gitarra


SimpeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie .... 1.5 min szukania na allegro ....

 

jesli chodzi zas o pudło rezonansowe to nie wiem co to za model ale mowiac o akustyce pudla wyglada to na dosc stara gitare .... sposob mocowania strun przystrunnicy byl charakterystyczny dla gitar od lat 83-94 jesli sie nie myle ... ale w tedy nie bawiono sie w kolory przypalane ... wiec mysle ze to jakis "Staag" lub "appegio" ... moze osmielisz zdradzic nam model ;)

 

ksztalt pudla ... hmm ... no niby ok ale ksztalt czesci basowej pudla jak by byl za maly ... taki "dziewiczy" ... w kazdym razie popatrz jaka kolorystyke ci proponuje .... Drewno jest ciemniejsze .... dodaj jakies area light ... i reflecta tak 20-30 % .... powinno jakos wyjsc ... zreszta to twoje zmartwienie bo sposob w jaki pokazales model praktycznie go tylko zbrzydza ... moze lepiej zainwestowac w mape HDRI ? think about it ;)

 

31192933

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego lubie robic jakies rzeczy kosmiczne albo potwory bo nikt tak na prawde nie wie jak to powinno wygladac:))) a tu kolega marcin widze wie cos o gitarkach (w przeciwienstwie do mnie) znalazlem w piwnicy stara gitare nawet nei wiem kto na niej gral ... wiem ze ma pewnie z 15 lat albo i wiecej, ale zapewniam ze propocje jej sa wlasnie takie, nie znam niestety marki ani nic takiego ... wzorowalem sie tylko na niej, teksturki tez odwzorowuja oryginal bo w rzeczywistosci jest przypalana... a co do stojaka to wlasnie na allegro popatrzylem na przykladowy bo nie mam pojecia jak cos takeigo wyglada... i nikt nie mowil ze to musi byc idealnie taki sam :)) ok mimo ze robie teraz inny projekt to posiedze jeszcze nad tym i popoprawiam :))

pozdr

simper:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstura gitary moim zdaniem jest powiedzil bym kiepska bez polysku .....od mostka do stroikow jest za daleko ...sam widzisz w swojej gitarze ...spoko jest ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - stojak ok - ale gitarka już nie bardzo

 

wg. mnie to powinieneś

 

1. Poprawić progi przy pudle - odległości progów przy mocowaniu gryfu w jednym miejscu są skopane - za duża ogległość

 

2. płetwa przy naciągach jest za długa (ale to już powiedział ktoś wcześniej)3. stonuj trochę źródło światła, dodaj jeszcze jedno za linią gitarki - mało widać, trochę to przejaskrawione

4. ten stojak to na gitarke z ołowiu - za grube nogi

5. Małe pudło, długi gryf

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tym pudlem to sie nie zgodze ... jedynie czesc pudla rezonansowego (basowa) jest za mala jak dla tego typu gitar .... poza tymi progami,ksztaltem pletwy naciągowej,i ustawieniem mostka (moge sie zalozyc ze z taka metryką to oktawe lapie na 17 progu ;) ) to moze byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgodze ze cześ pudła rezonansowego jest do bani bo jak autor stwierdził to wykulał ja nie wiadomo skąd wiec w starych gitarach akustycznych pojawiały sie rózne cuda co do rosyjskiej wersji to fakt ze przewaznie były 7 strunowe co do foty Marcin to to jest wmiare współczesna gitara wiec nie mozna jej porównywac ze starym gratem mysle ze powinien poprawic materiał na gitarce i bedzie git nie mozna wymagac zbyt wiele bo nie wiemy jak ona faktycznie wygląda co do samego materiału to mi sie kiedys zdazyłam nie lakierowana gitara o nie samowitym brzmienu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności