Skocz do zawartości

Teczka 2d/3d


wroniak18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym się poradzić w kwestii mojego portfolio. Niestety nie obracam się w kręgach zajmujących się grafiką wiec ciężko znaleźć kogoś kto mógłby rzetelnie ocenić moją prace i dać jakiś pomocny feedback, nakierować, powiedzieć co należałoby poprawić lub na czym się bardziej skupić. Portfolio zawiera zarówno prace 2d jak i 3d jednak nie chciałem zakładać dwóch oddzielnych tematów więc liczę na uprzejmość ze strony admina;). Grafiką 2d interesowałem się hobbystycznie w sumie od dziecka, w 3d zacząłem działać od września 2013. Nie mam wykształcenia kierunkowego i raczej jestem samoukiem za to mam silną motywację oraz chęć zgłębiania wiedzy i poszerzania umiejętności. Grafiką chciałbym się zająć zawodowo. Moim main targetem jest przemysł rozrywkowy (gry, film, ilustracje do książek). Prace są ułożone chronologicznie więc łatwiej ocenić progres lub jego brak. Sama strona nie zachwyca ale jest to porfolio tymczasowe (właściwa strona jest w budowie;)). Z góry dziękuje za konstruktywną krytykę. Poniżej zamieszczam link do strony z pracami (niestety trochę waży).

 

myworkshop.cba.pl

Edytowane przez wroniak18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności