Skocz do zawartości

Scena 3D: Przedpokój


prabab

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, jest to remake mojego przedpokoju, z kamerą ustawioną tak jakbym patrzył z pokoju komputerowego (czyli tego w którym akurat jestem :)). Tekstury zrobione aparatem (tam serio jest tak napaćkane na scianach, i to celowo!)... no co ja mogę jeszcze powiedzieć, że kiczowato wygląda łóżko które patrzy na nas zza uchylonych drzwi.

Render w zwykłym Scanline.

przedpokoj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witaj. problemy ze skala i proporcjami sa. jesli to jest mieszkanie w bloku, to drzwi 80 cm poprosze do kibelka i obok, chyba ze masz jakas ekskluzywna wersje m4. przedpokoj wydaje sie nieslychanie szeroki w ogole; zatraciles caly klimat kiszkowatosci tego wnetrza, chyba ze nie jest to wielka plyta, a wtedy na nic moje uwagi. sie nie znam :D, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje są dobre, robione od linijki. Ten przedpokój jest bardzo spory, bo nie jest w bloku tylko w domku jednorodzinnym. I to jednym z większych domków jednorodzinnych. Z tego co wymierzyłem ma 7 metrów szerokości i 9 długości, więc o ciasnocie nie ma co mówić :) Drzwi od toalety są w rzeczywistości 60-80 a mają sporo - tylko to pomieszczenie jest bardzo niskie i zapewne dlatego tak się wydaje...

Tu oryginalne zdjęcia:

PICT1553.jpg

PICT1544.jpg

(Zdjęcia pomniejszone i scropowane)

Ja szczerze powiem, że jedyne co mi się nie podoba to okna, które zrobiłem kwadratowe (bo tak wygląją z perspektywy pokoju kompjutrowego.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .... proporcje , proporcje , proporcje , przyjmuje że wysokość pomieszczenia ma ok 250 cm , w z wiązku z tym drzwi muszą mieć ok 200 cm , to spróbuj wysokość od górnej ościeżnicy drzwi do sufitu zmieścić cztery razy w drzwiach .... może być ciężko nawet jesli pomieszczenie miało by 300 cm wysokości .... i tj powyżej koledzy mówią , zobacz na gniazdko elektryczne , mogło by być oknem ;) pozdrawiam ! aha - drążek do podciągania wygląda jak luneta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory na renderze są takie a nie inne ze względu na to iż tam scena jest oświetlona światłem jasnoniebieskim a zdjęcie robione jest wieczorem. Po za tym odwołuje się do zdjęć - wiesz ile ja musiałem się napracować żeby cienie były tak mało widoczne? Czy widzisz cienie na zdjęciu? Bo ja ledwo ledwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności