Jump to content

prabab

Members
 • Content Count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About prabab

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. StoryMash jest jednowątkowe - tutaj użytkownik może "rozwątkować" na kilka każdy następny wątek, dzięki czemu historia jest... nieliniowa? Idea w sumie wzięła się od słynnych paragrafówek - pamięta to ktoś jeszcze? :) Jutro rano wrzucę poprawioną wersję laya ;).
 2. Kolory będą zmienione, topa być nie ma, typografia zrobiona według książki którą coponiektórzy tutaj uważają za drugą Biblię, ale postaram się jeszcze przy tym popracować ;).
 3. Ostatnio dane jest mi pracować nad dosyć ciekawym portalem - taką internetową, wielowątkową opowieścią, którą tworzyć może każdy zarejestrowany użytkownik. Wyskrobałem taki lay jak na razie: W tych okienkach po lewej jeszcze będą ikony [stąd tak dużo miejsca obok tekstu] - nie mam tylko zupełnie pomysłu jakie ^^. Komentarze i sugestie mile widziane.
 4. Biedna, w dzieciństwie jej głowę w imadło wsadzali... Nie jest źle jak na czwartą twarz, ale - no, że tak powiem - przydałoby się, gdybyś widział takie mega-mankamenty i bez naszej nieocenionej pomocy :F.
 5. Wszystko zależy od drzewa. http://www.drzewapolski.pl/Drzewa/atlas_drzew.html IMO to to pierwsze wygląda nawet realistycznie. Drugie to już jakaś bajka fantasy albo tropiki (chociaż to drugie raczej nie, bo kto widział na tropikach tego typu koronę?)
 6. Praca, jako całkoształt, baaardzo kojarzy mi się z rysunkami sci-fi rodem z lat '60 - gdzie artyści wyrośli już z Wujkosamowej propagandy i zaczęli strzelać inne, ambitniejsze prace, ale w podobnym stylu. I to nie jest wada, ale jak najbardziej zaleta ;). Czekam na Wasze modele, bo z tego może wyjść coś pięknego xD.
 7. Taka średnio udana pani uber-villain.. :F
 8. O żesz, trzeba będzie napisać do Valva jakąś petycję, żeby zwycięzką pracę umieścili w grze :P.
 9. Zrobiłem planetkę (w zBrushu :P). Kurcze, z braku czasu nawet nie miałem szans ruszyć jeszcze buźki. Naprawdę powoli zacznynam wątpić w to, czy - nawet przy najszczerszych chęciach - zdąże zrobić coś do lutego :F. PS. Da się w Mentalu robić lens effecty? Bo jak nie, to... kiszka trochę...
 10. Taki trochę kicz-effekt a'la Indenpendence Day. Ale jakby to jakoś fajnie oświetlić... No i fajnie by było, gdyby to to nie wyglądało jak szmuglostatek imć Han Solo :P.
 11. Skąd się na niebie wzięły te millenium falcony? :D
 12. Oj, mówiąc "ciało", mam na myśli "ciało z ubraniami". To nie jest baba, żeby gawiedź nagością częstować :D.
 13. Oczywiście na miniaturce musiała być doopa. No bo jakżeby inaczej! :E Powodzenia :P.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy