Jump to content

bapi23

Members
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bapi23

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Polska, Osiecznica
 1. Moje pytanie - o czym to miało opowiadać? Jednym słowem żenada.
 2. Jak nie zapłacił to zbierać papierki i do sądu - zapłaci dodatkowo za postępowanie, jeżeli nie chce za samo zlecenie.
 3. Tak - "zwykła" baza danych + serwer + oprogramowanie - to jest chmura. http://blogs.technet.com/b/mkedziora/archive/2010/05/08/co-jest-chmura-cloud-computing.aspx
 4. Czy jest jakaś możliwość aby zrobić smooth grupy w blenderze ALE nie ciąć siatki? (EdgeSplit też tnie siatkę i robi zdublowane vertexy) Po eksporcie do maxa, wszystkie vertexy są zduplikowane. Czy ten soft będzie miał w końcu smooth gupy? Nie wiem jak w tym sofcie mozna robić jakies modele do gier, skoro nie ma tak podstawowych narzędzi. Po wyeksportowaniu do obj będzie dużo więcej vertexów, a co za tym idzie spadek wydajności.
 5. Już minęło kilka wieczorów...
 6. Może gdyby większość nie robiła na pirackim sofcie to nie byłoby takich postów...
 7. Z tego co widać wszystko co wyeksportowałeś to jeden model, nie będziesz miał więc możliwości zaznaczenia oddzielnie czegokolwiek. A tak poza konkursem Kerkythea to strasznie kulawy render, znajdz sobie coś innego...
 8. Temu panu gratuluje. Proponowałbym zapoznać się z mentalem, zanim wyda się taką opinie. Bogata szkoła skoro stać ich na 3ds maxa i vraya. W każdym razie popisałeś się przed tym "facetem" z zakresu 3D nieziemsko.
 9. Creator, nie przesadzaj, że Ci sprzęt zamula skoro takie mega wy***** obrazy robisz, na fronta z tym!
 10. bapi23

  Projection

  Witam, czy ktoś używa projection do zmiany jednego modelu w drugi? Modyfikator ten nie działa chyba zbyt dobrze - vertexy nie są na swoim miejscu (może coś źle robię?). Czy istnieje coś dokładniejszego? Modele, które musze przekształcać maja tyle samo vertexów, może istnieje jakiś modyfikator plugin, który zmieni miejsce vertexów kropka w kropkę?
 11. bapi23

  Pomiar odległości

  Dzięki Siwy spline robi robotę!
 12. bapi23

  Pomiar odległości

  Czy można jakoś mierzyć odległości w 3ds max?. Chodzi mi o pomiar długości n krawędzi wskazanych przeze mnie i sumowanie wyniku długości tych krawędzi.
 13. Hcpiter - tak piszą osoby, które nigdy na oczy nie widziały Blendera, Luxrendera i całe życie renderują w Vrayu. Lux Render nadal zablokowany na vswarm, więc wypadałoby poprawić newsa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy