Skocz do zawartości

Projekt dla szkoły


Sicu

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż robię dla szkoły taki mały projekt.. Aby facet sprawdził moje umiejętności z zakresu 3D

Powiedział co i jak... Zrobiłem, tylko wszystko się nie trzyma kupy. Nie wiem dlaczego ale jakoś to sztucznie wygląda. Macie jakieś uwagi?

scena4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No generalnie nie ma tła, oświetlane daylightem w mentalu nie. stół jest kanciasty (zwykły box) nogi też są proste, sztaluga również składa się z boxów. Jak chcesz realistyki pokombinuj z bardziej dopracowanym obiektamii, z lepszymi materiałami lub texturami, z oświetleniem no i tłem, chyba, że ma to być szara ściana . Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Smoku132 ma racje wszystko jest z prostych obiektów. Nie wiem co leży na tej ławce ale jest to płaskie a na pierwszy rzut oka myślałem że to klawiatura. Ten plakat to też nie wiem czy jest oparty o ławkę czy wisi. Dodaj więcej lepszych obiektów i pokombinuj z renderem. No i jeszcze jeżeli jest tam monitor to przydałaby się też jednostka centralna. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie oświetla do mentala. tak czy owak czy stół czy ławka jest to tylko box, a boxem cudów nie zdziałasz

 

Temu panu gratuluje. Proponowałbym zapoznać się z mentalem, zanim wyda się taką opinie.

 

Bogata szkoła skoro stać ich na 3ds maxa i vraya. W każdym razie popisałeś się przed tym "facetem" z zakresu 3D nieziemsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności