Skocz do zawartości

Scena 3D: Pustynia Kalahari


Gość Errol

Rekomendowane odpowiedzi

To moja druga praca, pewnie mnie obsypiecie listami błędów - wiem, sam je widze :) ale człowiek uczy sie całe zycie, tym bardziej, ze ja dopiero zaczynam swoją

 

 

 

 

 

zabawe w 3ds max 6...pustynia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to teraz mini contest dla Ciebie - Ty wypisz te bledy, ktore sam zauwazasz, a my dopiszemy Ci te, ktore pozostaly :)

Jak narazie praca nie kwalifikuje sie, moim skromnym zdaniem, do pokazywania w galerii - uwierz mi, kiedys jeszcze bedziesz sie palil ze wstydu, ze pokazales taka prace.. no ale to wiele drogi przed Toba :) Powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób Larę Croft i mamy kolejną część Trunk Raider'a :D. Jak na mój gust to piasek ma za duże ziarna, wygląda to jak piaskownica. Zaś co do piramidy to powinna być z piasku, w końcu kamienie są z piaskowca (chyba:P,niepamiętam). W sumie to siadają proporcje:/. Takich wielkich "bloków" nikt by nie wtoczył na góre. Poza tym nie wiem czy widziałeś piramide z bliska. Ściany nie są ścięte równo, składają się ze schodków. W czasach faraonów piramidy były spadziste, bo były zalane bodajże gipsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohhh..mon die...ale gafa, ulala... nie no stary. chyba wsio do wymiany. Ty widziales kiedys zeby piramida byla z TAKICH kamieni. to by nawet pół Izraela takich klakow nie wtaszczylo. Daj inne (jesli jest) UVW Mapping (chyba tak to sie nazywa :/ ) na piasek i moze Mesh Smootha, no i kamera jest tez do bani...ogólnie to LOL...

 

work, work, work...but good luck

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności