Skocz do zawartości

Urbans Avenue, Kompleks budynków Zero-energetycznych


mercedesslr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Ostatnie 3 miesiące w grupie 5 osobowej projektowaliśmy kompleks budynków zero-energetycznych czyli popularnie nazywany ZEB (Zero-energy building).

 

Główne wymagania zakładały:

1. ściągnięcie rodzin i starszych ludzi z obrzeży miast do centrum

2. zabudowa minimum 100% (stąd wieża)

 

Jak zwykle niecały tydzień na wszystkie rendery od zera i biegiem do drukarni :). Umiejętność dokładnego robienia renderów już chyba u mnie zanika, ale na potrzeby architektoniczne wystarcza..

 

Większa część projektu jak zwykle na Bechane

 

http://bit.ly/1j6mOVR

 

a tutaj rendery:

 

Wszelka krytyka mile widziana

 

Ea48dFZ.jpg

 

7Y3G0YC.jpg

 

dgZ6ulS.jpg

 

8JKWgBE.jpg

 

3njY06J.jpg

 

sThaNFE.jpg

 

CUmWeRu.jpg

 

s2azcwR.jpg

 

ndNe0aV.jpg

 

 

na zachęte odwiedzenia bechance model 1:200 :)

 

 

kjpwHEy.jpg

Edytowane przez mercedesslr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

szybkie pytanie. Dlaczego miniaturka załącznika wyglądają jakby była z wysoko ustawioną ekspozycja? coś źle robię? Nawet obniżyłem ekspozycję w PSie i nie pomogło

 

[edit]

 

dzięki małej pomocy problem rozwiązany :)

Edytowane przez mercedesslr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałeś wykorzystać camera raw corection w photoshopie szczególnie pędzelek poprawek?

Hmm sam dobrze to określiłeś najpierw miałem się zapytać czy aby na pewno to są twoje prace :) Tak zasadniczo to bym powiedział przemilczmy to i raczej nie jest to czymś czym się należy chwalić od strony wulkanizacyjnej. Ale jako zobrazowanie projektu jest oki :) pytanie czy klient łyknął bo jak tak to niema co dalej ciągnąc tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sobie sprawę, że nie ma szału ale chciałem pokazać ZEB jako ciekawostkę.. szczególnie w tych projektach które tutaj robimy na uczelni w Danii chodzi o pokazanie wielu aspektów projektu i często wygrywa ilość a nie jakość.. nie wykonuje się dwóch czy trzech dobrych widoków a całą masę...Nie zalezy im tak bardzo na jakości wizek, jak na samym projekcie. Ostatnio na egzaminie zarzucono mi że nie pokazałem wszystkiego a zrobilem 9 wizualizacji... tym razem wyszło trochę więcej ale część z nich zachowam dla siebie (są niedopuszczalne od strony wizualnej ;). Najlepsze jest to że początkowy plan zakładał jeszcze więcej widoków tylko się na to nie zgodziłem i udało mi się to wywalczyć!

 

Następnym razem obiecuję poprawę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności