Skocz do zawartości

Lets make a movie!


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Mysle ze walne prosto z mostu: Chcialbym zrobic krotka animacje w grupie, cos co ludzie lubia nazywac "szortami" (takimi filmowymi, nie chodzi mi o gacie).

 

 

Od dluzszego czasu nie zrobilem niczego w grupie, nie pracuje w PI ani innej dobrej firmie. Raczej jestem gdzies zapomnianym 3D Generalista. Echem w tle ktore stara sie wybic ponad chaos ktory sie dzieje dookoła.

 

 

Od jakiegos czasu mam tego wszystkiego dosyc i sie skupiam na swojej wybranej dziedzinie (u mnie to VFX). Dlubie to po godzinach ale wciaz wydaje sie za malo, wciaz nie wypuscilem niczego na poziomie "OMG opada kopara".

 

 

Stad przychodzi mi pomysl wspolnej pracy. By zebrac sie w grupie, podzielic swoje obowiazki i doprowadzic projekt do konca.

 

 

Tak jest, koniec z marzeniami o One-Man-Army - to sa projekty ktore moga ciagnac tylko wybrani i to z odpowiednim doswiadczeniem w kazdej z dziedzin w branży.

 

 

Czy nie wysyłacie swoich reeli do swoich ulubionych firm a w zamian otrzymujecie standardowe "dziękuję", albo nawet brak jakiejkolwiek odpwiedzi? Czy nie wkurza was że któryś znajomy znowu dostał pracę w dobrej firmie po znajomości kiedy wy sie gdzieś zakurzacie na półce? A moze po prostu zaczynacie swoją przygodę z 3D ale znacie swoje możliwości i checie więcej?

 

 

A gdyby tak z grubej rury odwalić kawał dobrej roboty w grupie? Cos co kazdemu by podpasowało?

 

 

Nie musi być to 5min szort. Moze to byc odpicowane na maxa 10sec ujecie - nawet by bylo lepiej! Najwazniejsze by to zrobic razem. Świetnie ukonczony wspolny projekt nikt nigdzie nie oleje!

 

 

Jakis czas temu pisalem w podobnej sprawie do adminów, by zrobic jakis konkurs. Jednak ja jestem przeciwnikiem konkurencji w celu wygranej - bo kazdy konkurs jest ustawiony - co idzie za tym wiele osob moze na starcie już myślec ze sie nie nadaje (bo inni maja wieksze doswiadczenie, itd).

 

 

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności