Skocz do zawartości

Scena 3d: Skarpa


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No...za dobrze nie jest....

Pierwsze co mi się w oczy rzuca to ten horyzont - linia wody za bardzo się odcina od nieba....zresztą chmury są płaskie, nie nadają wrażenia przestrzeni (powinny być coraz bardziej "upakowane" czym dalej od obserwatora).

Poza tym ta ławka z latarnią to raczej do parku pasuje a nie na taką skałę.....nie mówiąc już, że proporcje między nimi(ławką i latarnią) są raczej niezbyt dobre :/

- wyobrażasz sobie jakby tam usiadł wyższy człowiek?! miałby lampę prawie na wysokości głowy!

Następną sprawą jest woda.....niezbyt realistyczna, ale i tak chyba najlepsza.

A ostatnią Słońce - wygląda jakby juz było nadolbrzymem i tak jakoś za jasno świeci jak na zachód.

 

Co do pracy to by było na tyle.

Zastanawia mnie jeszcze tylko dlaczego to zatytułowałeś "Skarpa"???

Ja tu żadnej skarpy nie widzę...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skarpy nie widać, ale ławeczka i mini;) latarnia na niej właśnie stoją;) Dzięki za uwagi! Jak by nie patrzyć to jest to po prostu fikcja więc proporcji nie brałem tak pod uwagę. Co do samej aranżacji, to tak mnie naszło na trochę "romantyzmu"; nie będę raczej nic w tym poprawiał, stara praca i tyle;) Lepiej wziąść się za coś nowego chyba;)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę leżą proporcje i nie do końca wiadomo czy brzeg skarpy jest równo z wodą czy wystaje nad nią, (chociaż tytuł sugeruje to drugie) może eksperyment z ostrością głębi. To chyba tyle. A tak na koniec to zbyt centralnie umieściłeś obiekty. I jest przez to mało ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze to rzeczywiscie nie jest, ziemia wyglada bardzo zle. slonce tez za bardzo wali w kamere. a pozatym robic czarnobialy obraz zachodu czy tez wszchodu to niezbyt dobry pomysl... no chyba ze ten pomysl sie jakos umotywuje, no nie wiem wystylizuje na stara fote albo somefink. a! i te ziarno, ktore widac tylko na chmurach tez niezbyt pasi i jeszcze ta nierownosc na srodku ekranu pod lawka jest zbyt prosta. kurcze jezeli to jest praca sprzed kilku lat to po co ja pokazywac bo sam pewnie oceniasz ja na nie zbyt udana... nie masz nic nowszego? wiesz chyba ze miales od tamtego czasu przerwe w grafice to dla mnie jestes usprawiedliwiony. ale mimo brakow technicznych w tej pracy klimat jest a to bardzo dobrze rokuje.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może eksperyment z ostrością głębi.

 

Adamos jak ty sobie to wyobrazasz? eksperymentowac z DOF, cholernie ciekawie by to wygladalo lawka, lampa i cos rozmytego za nimi... swienty widok. a pozatym w realu takie widoczki robi sie zawsze na krotkich ogniskowych i uzyskac mala glebie ostrosci jest poprostu niemozliwe. wiem, ze to grafika a nie real ale taki widok byl by kompletnie niezrozumialy.

 

ps czemu piszesz czarna czcionka. wiesz... wiekszosc ludzi ma tu ustawiona ciemna wersje forum i nic nie widzi.

ale ogolnie to spoko;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze;) Prace są z przed kilku lat, a zamieszczam je rzeczywiście ze względu na małą przerwę i próbuję się jakoś umotywować i wbić w odpowiedni rytm;) Mam już parę pomysłów i tylko czekają na realizację, więc jak coś się urodzi, zaraz wrzucę;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KarelGot
to znaczy tak dokladnie z przed ilu lat?

Eeee tam dajcie chlopowi spokuj, jak mial przerwe to moze jakies wazne powody mial i naprawde sie rozkreca znowu.

I fink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam dajcie chlopowi spokuj, jak mial przerwe to moze jakies wazne powody mial i naprawde sie rozkreca znowu.

I fink

dlatego sie pytam kiedys nie bylo tyle modow i pluginow do programow graficznych wiec pytam sie go w sensie pozytywnym ile lat temu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox;) Pisałem się zdaje się na początku, że ok. 2/3 lata temu, sam już dokładnie nie pamiętam...(?) Ostatnio wziąłem się z projektowanie stoisk targowych i znowu wzięło mnie na 3D;)) I jest super!;) Grafika to grafika, nie ma co;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności