Skocz do zawartości

Malarstwo, rysunek, szkice, murale...


PerMorgan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem przedstawić kilka swoich prac, sprzed półtora roku, do teraz. Tak jak w temacie, trochę malarstwa, rysunku, szkiców i dwa murale. Mam też kilka innych prac i projektów które myślę mogą zainteresować ( rzeźby, amatorski mapping 3D, modyfikacja do gry w stadium alpha itp. ): http://morgans.cgsociety.org/

 

Na mojej stronie prace są poupychane, po kliknięciu w poszczególne projekty jest tego więcej.

Malarstwo

 

1196401_large.jpg1196401_48699_large.jpg1196401_48702_large.jpg1196401_48705_large.jpgJnGbI54.jpgaOkTeb6.jpg660a17k.jpg

 

Przepraszam za bajzel w pokoju ;) Kilka prac razem ( format 50x70cm )

 

1196401_48706_large.jpg

 

Dwa formaty 100x70cm:

 

GeccKCC.jpgY9gmyrP.jpg

 

Rysunek:

 

Studium mięśni twarzy (100x70 cm)

 

0Uug5ja.jpgloeVI4o.jpg1lbKWhU.jpgb9y3ON8.jpg

 

Jeżeli chodzi o szkice, to zrobiłem trochę tablic ( jedna tablica zawiera 4 strony szkiców ). Jest tego dużo, więc zapraszam tutaj:

http://morgans.cgsociety.org/art/sketch-book-april-2014-july-realistic-2d-1197888

 

 

1197888_49578_large.jpg

 

Jeżeli chodzi o murale, to razem z moim dobrym kolegą

zrobiliśmy dwa:

 

IlVrxMA.jpgUVQgadt.jpg

Cóż, na ten moment to chyba wszystko co jest warte uwagi. Mile widziana krytyka i opinie ;)

Edytowane przez PerMorgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie się podoba, a murale wgniatają w fotel:P W studium postaci zauważyłem że studiujesz anatomie dość wnikliwie, mieśnie, szkielet etc. niby fajnie ale nie skupiasz się na ogólnych proporcjach postaci. Mam trochę wrażenie że chciałeś jak najszybciej naszkicować postać i potem dobrać się do mięsa:D Trochę nie ma sensu zagłębiać się w układy kostne i mięśnie kiedy podstawowe proporcje kuleją. Można nabawić się przy tym złych nawyków. To samo do twarzy. Moim zdaniem lepiej jest zrobić kilka mniejszych szkiców, nauczyć podstawowych form i proporcji a dopiero potem walczyć z anatomią na poziomie medycyny:D... Rozumiem, że to rysunki z przed 1,5roku ale na nowych rysunkach masz podobny problem. Na twoim profilu CGsociety masz masz bardzo fajnie zrobione modele postaci, cyborg wymiata, więc rozumiesz o co chodzi. Masz tylko problem z pokazaniem tego w 2D. Spróbuj może patrzeć na postać jak na bryłe geometryczną i próbuj ją umieścić w trójwymiarowej przestrzeni. To wymaga zrozumienia działania perspetywy. Na twoich pejzarzach i architekturze nie widać tego zrozumienia. Polecam rysowanie prostych brył w perspektywie,a jak to ogarniesz to jesteś w stanie narysować wszystko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ilustracja:) na sciane. A jeżeli chodzi o rysunek odręczny/akademicki to popracował bym nad kreska, dla bym troszkę życia dla niej:P więcej ekspresji i konstrukcji:) A no i za cieple domowe śwatło, chciał bym pochwalić ostatnich martwiaczków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności