Skocz do zawartości

Daily speed session


Mkaszpir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem, wole troche bardziej abstrakcyjne tematy, fajnie sie patrzy jak ludzie interpretuja, z drugiej strony zbyt 'odjechanych' tez nie lubie ;)

Zwykly hard-round brush miedzy 5 a 10px z wlaczonym opacity jitter na pen pressure (26% bodajze), moze bylo jeszcze scattering, ale nie sadze, nie pamietam, aktualnie pracuje w kierunku przecieku synaptycznego gromadzac info na jutrzejszy exam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna wola, możesz sobie odczekać, jak ci nie pasuje. Byłczas że trochę się wątek zakurzył, ale powolutku formę odzyska.

Wątek jest na tyle oblegany że manualne sterowanie wystarcza. Zawsze są wątki na CG talk albo Conceptart DSG.

Zaznaczam że ugnę się pod ciężkimi argumentami to że dasz propozycje tematu to nie znaczy że on będzie, może byc wszak wybrany inny który ci akurat nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomur ja Ci sie w ogole dziwie, ze chce Ci sie odzywac. Dwie marudy sie pojawily i zrzedza jak stare baby. Trzymaj tak dalej, bo dobrze to robisz. Ktos nie potrafi dac sobie rady z tematem, to czekac i juz, co za problem? Kazdy temat byl i jest dobry, jesli jedynie posiada sie odpowiednie umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomur ja Ci sie w ogole dziwie, ze chce Ci sie odzywac. Dwie marudy sie pojawily i zrzedza jak stare baby. Trzymaj tak dalej, bo dobrze to robisz. Ktos nie potrafi dac sobie rady z tematem, to czekac i juz, co za problem? Kazdy temat byl i jest dobry, jesli jedynie posiada sie odpowiednie umiejetnosci.
stara baba to masz na imie i mnie tu nie tykaj bo nie z tobą rozmawiam...

 

można dawać propozycje tematów ? :] teraz mi ten nie pasuje ;)
grzecznie spytałem a ty sapiesz, to że pytam czy można dawać propozycje tematów nie znaczy że chce zaraz dawać nowy temat - tylko pytam czy jest coś takiego jak na cgtalku że zbierają propozycje...

 

jesli jedynie posiada sie odpowiednie umiejetnosci.
no pewnie ty je masz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara baba to masz na imie i mnie tu nie tykaj bo nie z tobą rozmawiam...

 

Tykaj? Co ja zegar? Pozatym za mlody jeszcze jestes.

 

grzecznie spytałem a ty sapiesz, to że pytam czy można dawać propozycje tematów nie znaczy że chce zaraz dawać nowy temat - tylko pytam czy jest coś takiego jak na cgtalku że zbierają propozycje...

 

Czasami sapie to fakt, ale wiesz, ja juz zajety jestem, no i ten wiek, wiec nie rob sobie zludnych nadzieji.

 

no pewnie ty je masz.....

 

Nie, ale bede dlugo i wytrwale cwiczyl i kiedys bede jak moj hero hindus!

 

A tu masz mala interpretacje tematu (gdybys mial problem, to zaptaj taty, moze ci wytlumaczy):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz texty !!!!!!!!! wow !!!!!!!!!

Nie, ale bede dlugo i wytrwale cwiczyl i kiedys bede jak moj hero hindus!
sam mało wiem ale przynajmniej nie pisze że ktoś nie posiada umiejętności :P żęby sie z niego zaraz trzęść i od starych bab wyzywac :P a starego ym sie spytał ale sie wyprowadził :P

 

btw fajna interpretacja ;)

 

sayonarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciesze sie, ze Ci sie podoba ;) Nie napisalem, ze ktokolwiek z was nie ma talentu, a jedynie ze marudzicie :P Ja wiele razy po zapodanym temacie, siedze sobie cichutko czekajac na nastepny, gdyz wiem, ze moj gniot zasmieci jedynie watek ;) PEACE! ;)

 

Ps. cos Ty temu biednemu tacie zrobil?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lubicie splatterpunkowe tematy.

shin- gratulacje proste i tresciwe, nawet nie wiedzialem ze to pokrewienstwo.

Alien go home ;)

 

 

Temat na dziś: kategoria- miejsce "Wrakowisko cywilizacji"

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności