Skocz do zawartości

Eksterior: Muzeum Zakopanego


crackeer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zastanawia mnie skąd weźmiesz takie duże drzewa na takie deski na elewacji :-) Nad szkłem też bym popracował, takie łączenie poszczególnych okien jest niemożliwe do wykonania. Nawet jeżeli to tylko wizka przedstawiająca koncepcję to wygląda to słabo. Te drzewka przy ławkach to rozumiem, że dopiero co zasadzone?

 

...a tak to tylko powiem, ze dobrze, iż to projekt na studia, który nigdy nie zostanie zrealizowany. Spróbuj coś bardziej w duchu tamtejszej architektury, samo to, że dałeś deski to nie jest wystarczające nawiązanie :-)

 

 

PS. Jest i komplement, pokazałem to przed chwilą mojej dziewczynie to powiedziała, że ładnie się góry w tym szkle odbijają. Niestety jednak też uważa, ze takie budynek mógłby stać wszędzie i niczym nie nawiązuję do tamtejszej architektury.

 

PS2. http://www.muzeumtatrzanskie.com.pl/?strona,menu,pol,glowna,0,0,1387,ant.html

PS2,5. Inwestorem był Zygmunt Gnatowski, ponoć jakiś mój przodek :-D hehehe

Edytowane przez gnacik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-tło jest całe w plaster miodu

-drzewa nie rzucają cieni

-ścieżki są kanciate jesli robiłes je splajnami to ustaw ustaw vertexy na bezier corner da ci to kontrole nad kształtem zaokrągleń a równocześnie podbij w samym splajnie parametr interpolation->steps standardowo ustawione na 6 wyższy będzie powodował wygładzanie splajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności