Skocz do zawartości

Transformers


axlukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to mój pierwszy wątek na forum

Chciałbym wymodelować, a może w późniejszym czasie stworzyć animacje, Transformersa na bazie Mercedesa SLR

Umieszczam rendery robota i samochodu które udało mi się dotychczas wymodelować, modele nie są idealne gdyż cały czas nad nimi pracuje

Wszystkie opinie mile widziane

 

15260754632089649002.jpg

Głowa

 

21831803942317562833.jpg

Ręka

 

65968622224629966338.jpg

Noga

 

37594281368537103541.jpg

Tłów

 

72550402350069000199.jpg

Mercedes SLR

 

24890262220117476422.jpg

Mercedes SLR

Edytowane przez axlukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Powyginany cały model samochodu. Ja osobiście zacząłbym od modelowania karoserii potem od detali wnętrz i takie tam żeby to miało nogi i ręce a na koniec głowę. Bo teraz jakbym miał oceniać sam model to nie za bardzo. Widać że masz skilla i cierpliwość do detali ale musisz go podszlifować bo warto :) Opona do poprawy calusia, Karoserie albo bym Ją zaczął na nowo, albo głebokie zmiany zastosował a na pewno starał się usunąć wygniecenia chociaż to równa się z tym ze dziesiątki godzin Ci naprawa może zająć tej karoserii więc lepiej zacząć na nowo jeżeli chcesz dążyć do perfekcyjnych modeli i osiągnąć 100% satysfakcji z roboty. Wiem jak to jest robić jakiś model dziesiątki godzin a ktoś Ci pisze że najlepiej zacząć od nowa. Ale nauczyłem się cierpliwości zrozumiałem jak wiele jeden błąd może naprawić :) Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności