Skocz do zawartości

Anh ćwiczenia


Anh

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Uczę się digital artu i jestem właśnie na etapie gdzie bardzo przydałaby mi się pomoc i sporo konstruktywnej krytyki, dlatego postanowiłam założyć wątek na forum. Rysuję nawet dobrze, ale digital niestety leży i wciąż próbuję się do niego przekonać:)

 

Wrzucam projekty czołgów, które w założeniu miały być zrobione dość syntetycznie i prosto, ponieważ mam ich do narysowania sporo w krótkim czasie.Jeszcze pracuje nad tłem.

A do warsztatu studium głowy.

 

3uSg1w2.jpg?3

 

MpOdHE6.jpg?1

 

 

zlmSU5R.jpg?1

 

5ScSvBU.jpg

 

rkMc5Fc.jpg

Edytowane przez Anh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej! Studium głowy jest super! Jeśli masz smykałkę do rysowania to na pewno dasz sobie radę z digitalem. Ja do kwietnia rysowałam i z digital paintingiem byłam na niet i to nawet bardzo na niet. Zaczęłam więcej ćwiczyć, zmieniłam tablet na Wacoma i idzie.

Co mogę polecić jako zaawansowanie początkująca - początkującemu?

-Codziennie malować. Serio. Szybko widać efekty.

-Dużo podglądać- np. deviantart, drawcrowd - tylko się nie dołuj, że nie umiesz!

-Kup kilka książek z artami, kilka gazet Imagine FX (wystarczy kilka żeby załapać i mieć co ćwiczyć długi okres czasu)

-Facebook - tam jest multum różnych artystów - niektórzy są bardzo przyjaźni, nie zjedzą a poradzą

-Zalukaj kursy Gnomona - bosskie

i miej fun

no ale to są porady też początkującej w digitalu, więc może ktoś dorzuci swoją zaawansowaną wiedzę do twojego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

bardzo sympatycznie zaczynająca się teczka! Szczególnie studium głowy i materiału wyglądają super - te dwie prace mnie urzekły :) Oby tak dalej. Jeśli idzie o digital - nie przejmuj się, nawet doświadczeni artyści potrzebują trochę czasu by się przyzwyczaić. Potraktuj to jak uczenie się nowej techniki - jak przejście z ołówka na pędzle. Może nie do końca trafne porównanie, ale chodzi mi o fakt, że jest to po prostu kolejna technika - coś do czego trzeba się przyzwyczaić. Przychodzi z praktyką :) Powodzenia!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności