Jump to content

Poszukiwany grafik 2d / 3d do pracy nad grą Stellar System


Recommended Posts

Ze względu na ogromną ilość pracy nad grą Stellar System zdecydowaliśmy się poprosić o pomoc grafików 2d i 3d. Na początek zachęcam do zapoznania się z http://warsztat.gd/projects/StellarSystem/info.

 

GRAFIK 2D

Osoba będzie odpowiedzialna za stworzenie wyglądu interfejsu graficznego (głównie okien, ikon, kursorów, czcionek), oraz w miarę możliwości będzie pomagała przy tworzeniu tekstur dla modeli 3d (tekstura koloru, bump mapping, specular). Preferujemy wykorzystanie darmowych narzędzi takich jak Gimp, czy Paint.net. W przypadku wykorzystania komercyjnych programów wymagane jest posiadanie odpowiedniej licencji na świadczenie usług o charakterze komercyjnym. Wynagrodzenie za wykonaną pracę będziemy omawiać indywidualnie w zależności od zakresu zrealizowanych prac.

 

GRAFIK 3D

Osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie modeli high i low poly statków kosmicznych, asteroid i innych obiektów, które uznamy za wymagane, odpowiednie och oteksturowanie (tekstura koloru, bump mapping, specular). Preferujemy tworzenie modeli w programie Blender. W przypadku wykorzystania komercyjnych programów wymagane jest posiadanie odpowiedniej licencji na świadczenie usług o charakterze komercyjnym. Wynagrodzenie za wykonaną pracę będziemy omawiać indywidualnie w zależności od zakresu zrealizowanych prac.

 

Jeżeli znasz się na tworzeniu grafiki 2d / 3d, masz trochę wolnego czasu i chcesz do nas dołączyć – serdecznie zapraszamy. Swoje portfolio można przysyłać na adres e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy