Skocz do zawartości

Zapisywanie UVki do pliku/kopiowanie na inny obiekt.


Temporal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w blenderze da sie zapisac UV obiektu do pliku by pozniej je wczytac na konkretny obiekt? Narazie znalazlem tylko info o tym, ze mozna transferowac uv z jednego obiektu do drugiego w obrebie jednej sceny, ale albo robie cos zle, albo jakis bug, bo u mnie to nie dziala. Zaznaczam jeden obiekt jak i drugi (w dwoch mozliwych kominacjach) i z pomoca CTR+L proboje transfer UV maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to może wypadało by zrobić upgrade do 2.72 a w sumie zaraz 73

czyli mowisz, ze ta wersja rozwiazuje problem, czy poprostu piszesz tak bez wiekszego powodu? zawsze jak robie jakis projekt to trzymam sie jednej wersji, z tego co wiem to wielu ludzi tak robi. Nowe ficzery nie sa mi az tak potrzebne, a lubie miec ten komfort gdy opcje ktore uzywalem do tej pory dzialaja tak jak wczesniej. Nie zrozum mnie zle, predzej czy pozniej i tak bede pracowal na nowszej wersji, ale gdy jestem w trakcie jednego projektu, to opieram sie caly czas o jedna wersja az do zakonczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, trzymanie się jednej wersji w trakcie projektu to bardzo dobra zasada sam się jej trzymam.. hymn... skopiuj plik i odpal w nowej wersji.. i zobacz czy działa aczkolwiek, tego nie wiem, po prostu strzelam że może to dodali/naprawili przez te 2 wersje. osobiście nigdy nie miałem takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności