Skocz do zawartości

[architektura] sanitariat campingowy


Gość ma+

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sig82: tak ;)

 

Piotr Dobosz: drzewa w tle to zdjęcie panoramiczne nałożone na płaszczyznę, natomiast pozostałe drzewka rozrzucone po polu namiotowym to obikty pseudo 3d... dwie płaszczyzny pod kątem 90 stopni z nałożonymi teksturami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy rendery kompletnie mi się nie podobają. Na pierwszy patrzyłem się przez 2 min szukając toalety. Zamiast pokazać właściwy obiekt widzę drzewa, namioty, siatkę itp. ...właściwy budynek jest praktycznie nie widoczny. Trzy kolejne obrazki są już znacznie leprze.

Nigdy nie robiłem wizualizacji więc nie wiem, ale wydaje mi się że takie elementy jak drzwi powinny być dobrze widoczne. Tymczasem drzwi do wc dla niepełnosprawnych są zupełnie nie czytelne podobnie jak pisuary które wyglądają jak okrągłe okienka w dwuskrzydłowych drzwiach.

Poza tym wydaje mi się że droga do wc jest troszkę za długa. Pierwsze są prysznice których używa się stosunkowo rzadziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Batou powiedział, drzwi nie są wystarczająco widoczne. Drzwi do sanitariatu dla niepełnosprawnych powinny być uchylone, mi z początku wydawało się, że dostęp do niego prowadzi przez damską toaletę, ale renderom toważyszyły oczywiście rzuty i przekroje.

 

Prysznicy używa się rzadziej, jednak to właśnie wc jest tą najbardziej intymną strefą i dobrze, że nie wchodzi się bezpośrednio na nią, mimo wszystko komunikacja jest nieco przekombinowana.

 

Ostatni render jest najleprzy. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności