Skocz do zawartości

projekt domu


robertwitczak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaprezentowania wstępne wizualizacje do projektu domu jednorodzinnego. Ostatnio nie mam czasu na jakąkolwiek naukę w tej dziedzinie, więc może teraz uda się podszkolić. Z góry dziękuję za sugestię.

 

Soft to 3ds max, vray. Świecone VrayDome, VraySun, VrayLightSphere

 

out.php?i=927453_out1.jpg

 

out.php?i=927452_in5.jpg

 

out.php?i=927451_in4.1.jpg

Edytowane przez robertwitczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W wolnej chwili pobawiłem się color mappingiem i nałożyłem materiały. Chciałem uzyskać efekt białego, czystego, chłodnego wnętrza ocieplonego drewnem.

 

Wiem, ze jeszcze trzeba to poprawic. Macie jakieś dobre tutoriale, z których poprawie to co nie wyszło?

out.php?i=929569_11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopracuj światła na pewno na schodach masz za mocne naświetlenie, do finalnego renderu podbij subdividy w światłach i w niektórych materiałach, ten obrazek za oknem nie komponuje się z całością, co to jest hdri czy plane z vraylightmtl? Troszkę brakuje bardziej wyraźnych miejsc zacienionych a równocześnie te lampy powinny właśnie powodować takie efekty, masz zbyt równomierne oświetlenie , na tym etapie wyłączyłbym także AO i raczej dodał je ogólnie w postprodukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek powalcz z color mappingiem sporo przepaleń, nie stosuj 100% bieli tylko bardzo jasny szary coś z przedziału 210-230 na skali szarości. Cień masz zmiękczony a wiec światło wpadające nie powinno być tak mocne, poobserwuj światło słoneczne w świecie realnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze masz niskie parametry ustawione w IRR Map w Subdivs i Interp sample niue wiem jak masz teraz ustawione:) Co do światła to musisz sam zobaczyć czy tylko color mapping ci pomorze czy także trzeba będzie troszkę przyciąć moc światła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności