Skocz do zawartości

Postać 3D - Obcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to moja pierwsza skończona praca w Zbrush'u. Po wyskrobaniu tego co chciałem uzyskać, wrzuciłem model do Keyshota, wyrenderowałem i dopieściłem w Photoshopie. W pracy próbowałem odwzorować pracę pana Josh P Crockett. Jest to moja pierwsza praca więc proszę o jak zawsze przydatną krytykę żeby w przyszłości robić to lepiej. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej

Proponuje zalozyc sobie teczke i wrzucac sobie wiekszosc rzeczy tego typu wlasnie tam. Nawet jesli sa one skonczone.Dlaczego? Bo tutaj mozesz spotkac sie z brakiem jakiegolowiek odezwu, nie zrozum mnie zle ale z czasem zaapiesz o co mi chodzi. Teczka robiona jest z zamyslem aby sie uczyc i jaknajbardziej wrzucac swoje poczatkowe probki a jak na wstepie zaznaczyles -ze tak wlasnie jest.

Render jak render calkiem ok, jesli stosowales sie sekunda po sekundzie do tego jak na video to efekt koncowy sila rzeczy musi sie jakos bronic.

Natomiast sama rzezba jest juz nieco mniej atakcyjna. Poszukalbym jeszcze ciekawego ksztalu czy tez designu postaci. Dobrze, ze nie trzymales sie kurczowo projektu z tutoriala, jest w tym cos autorskiego i na przyszlosc pamietaj o tym. Rob sobie kilkugodzinne skulpty i wrzucaj do teczki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zrobię tak jak mówisz z teczką 3d. Korzystałem z tutoriala bardziej po to aby nauczyć się narzędzi i przy okazji coś zrobić. Postanowiłem że nie będę kopiował postaci kropka w kropkę a jakby, zrobię postać na podstawię tej w filmiku. Trzeba rozwijać się dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności