Skocz do zawartości

Katedra (tytuł roboczy)


wo0o0kash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oto jedna z moich najnowszych prac. Jednocześnie jest to jedna z najbardziej wymagających, którymi dotąd się zajmowałem. Postanowiłem podzielić się postępami z Wami, z nadzieją na pomoc ze strony bardziej doświadczonych twórców, aby ta ilustracja była jak najlepsza.

 

ea4cad21d2b8ab11med.jpg

389bbeabc36029fdmed.jpg

7c47b8ff16292e56med.jpg

6f299abaeadf7c5dmed.jpg

 

Aktualny postęp:

a41e6b4d4f541e4dmed.jpg

Link do pełnej wersji: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a41e6b4d4f541e4d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Poćwicz kreskę. Widzę, że wszystkie linie "sztukujesz" zamiast kreślić zdecydowanie. Dlaczego obciąłeś górę obrazka (sklepienie), a pierwszy plan, kompletnie w tym przypadku nieistotny, zajmuje połowę arkusza? Nie ogarniam, mówiąc szczerze, jak ta praca właściwie powstawała. Jaki sens ma rysowanie jeśli potem wszystko wykreślasz na komputerze? O co chodzi z tym lustrzanym odbiciem? Co autor miał na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic był robiony dawno, ale tak. Zdaję sobie sprawę, że z kreską licho u mnie, jeśli chodzi o tablet. Aczkolwiek ciężko mi sobie wyobrazić, że da się tak zdecydowanie kreślić bez tabletu z ekranem.

 

Co do uciętej części. Będzie. Narazie jest ucięta roboczo, ponieważ odbicie ma prezentować budynek nowiutki, nie zniszczony i oświetlony ciepłym światłem świec i pochodni. Zastanawiałem się czy malować jednocześnie jako całość (tak jak się powinno) czy osobno. Zdecydowałem się osobno, aby odbicie stanowiło tak jakby oddzielny obraz. Taki eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności