Skocz do zawartości

banana dance


zio_mal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra dobra... tego gifa bardzo lubię :) jest wyczadzony.. :) Ale jeśli chcesz nawiązać charakterem.... to popraw chociaż shadery i światło... kolory masz takie mdłe, a lepiej nadać mu takie ostre i czyste...

Ruch jest tak prosty a jeszcze go skopałeś :) ech... :) Co mu tak ta noga lata? Nie chciało się kluczyka wstawić? Do poprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

update w poscie 1 i finito. zle napisalem wczesniej, chodzilo mi ze zrobie z tym bananem cos wiecej ale jako osobna (kolejna) animcje. ta robilem kruciutko i dlatego to tak wylada, kosci nie dopracowane itp.

jak bede robic juz animke kolejna to zrobie normalny system kosci zeby dalo sie normalnie animowac (tutaj to byl prawie sajgon).

 

ale dzieki za krytyke

kazda uwaga jest cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem czy bym sie doczekal ukonczenia pelnego metrazu:)

juz tyle moich pmyslow zakonczylo sie fiaskiem... hmmm moze nie fiaskiem... ale czekaja na dobry scenariusz;)

ktorego dalej nie ma.

 

badz gotow, napewno cos jeszcze sie ukaze z tym bananem:)

kiedy...? tego nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego by nie... dobry scenariusz + umiejetnosci + samo zaparcie;) i takie tam jeszcze... = krutki metraz. a nawet jesli sie nie ukonczy to mozna sie nauczyc paru nowych i przydatnych rzeczy.

zawsze mozna pozniej (czyt. za kilkanscie lat ;], jak sie odnajdzie gdzies na strychu miedzy pajeczynami w zakurzonych pudlach projekty... ) wrocic do projektu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności