Skocz do zawartości

Plakat na dzien olimpijski w plastyku


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt plakatu do szkoły, mysle ze temat mowi wszystko...

niejest to wersja ostateczna, bede jeszcze kombinowal...

ale beda to raczej zmiany kosmetyczne.

Zapraszam do komentowania.

P.S. zdaje sobie sprawe ze perfekcyjnie niejest, ale to projekt szkolny - wiec troszke mi zal czasu... ;)

P.S. tresc tekstu byla zadana z gory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dla mnie za bardzo widoczny jest podział na dwie czesci. proponuje farbki dac na całosc w poziomie a napisy gdzies tam sprytnie upchnac np klasycznie na srodku ;)

a tak ogolnie to moze byc...prosty a to najwazniejsze.

pozdrawiam

 

dodam ze fajnieby było z kolorowa paletą jako tłem pod te farbki ale to juz chyba duzo roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wyszło dość ciekawie... pomysł z farbkami ma się troszkę nijak do dnia sportu, ale jakby dorobić do tego całą ideologię, że przecież wszyscy jakoś pomalowani jesteśmy to dałoby się przepchnąć ;) Tak plastycznie patrzac to kompoycja jest całkiem sympatyczna... jest git :) pomajstruj troszke z ustawieniem tych farbek i kolorem cienia... Czcionka kojarzy mi sie trochę z Dniem mangi, ale ostatecznie też da się przepchnąć.. w szkolnej skali 4 na 6 :) Nooo.. może +4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze z rozpedu wersja pierwsza...

 

peter_muler: Praca jak pisalem do plastyka.

paleta? moze jescze pedzel? tylko po co?? IMHO przegadane by bylo...

 

M@Ti: wlasnie na taka 4 licze...

 

Bary: głodnemu chleb na mysli... nieznam plakatu z prezerwatywami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ktora lepsza wrsja .. ? na 2 plakacie lepiej literki wygladaja bo nie rozbijasz OLPMP I J S K I //czy jakos tak. Ale znow farbki widac ze za czyste nie sa - szczegolnie zolta .. jeszcze cos mi cien nie pasuje... ogolnie pomysl ok.. a no i font moze zwykla antykwa czy cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnei pierwszy był najlepszy... a pomysł mulera też niezły... chociaż przez to tło przekaz staje się mało czytelny, a chodzi przecież o dzień olimpijski, a nie wernisaż malarstwa plakatówkowego ;) LOL

Bary - to nie był żart... farbki są niby poprawne, ale coś mi w nich nie gra.. brakuje im czegoś.. nie potrafię tego określić, ale takie odnoszę wrażenie... można je troszkę inaczej ustawić.. może którąś przewrócić, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy, jak dla mnie. Pomysl faktycznie nie nowy ale sam wiem jak trudno wymyslic cos oryginalnego dla sportowcow:). Te bardziej wykadrowane troche mnie denerwują. Typografia niestety wszedzie do GRUBEJ poprawki. Co do wersji Mulera to graficznie jest fajna ale trzeba by sie zastanowic nad funkcjonalnoscią. Ale i tu typografia bardziej jak do kartki świąteczej. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że z tych 3 to jednak pierwsza wersja była najlepsza. pomysł nie powala, ale ujdzie. ale trzeba dopracować. i typografię, i farbki. jak juz typografia ma być równiuteńka, to farbki chyba też powinny miec zachowaną geometrię w układzie, bo ten kontrast "porządek-trochę krzywo" to raczej niedopatrzenie, nie? no i te cienie rzeczywiscie trzeba wyretuszowac. sugerowałbym sporo zmniejszyc, i nadać kierunek w prawy dolny róg, jeśli już mają być. text może trochę do góry, a farbki ciut większe? nie wiem, próbuj, ale 2 i 3 wg słabsze, a 2 to pomyłka na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności