Jump to content

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 2015/2016


Recommended Posts

Witam wszystkich! Serdecznie zapraszam na kolejną edycję prowadzonych przeze mnie warsztatów. O całej inicjatywie rozpisywałem się szczegółowo w tym miejscu http://max3d.pl/forum/threads/95756-Warsztaty-Grafiki-Cyfrowej?p=1223005&highlight=#post1223005 , więc tu nie będę spamował i się powtarzał, napiszę natomiast co się zmieniło:

 

 

1. Zmiana rozkładu zajęć - po 4 semestrach prowadzanie tych konkretnych zajęć, przygotowuję nowy program, dzięki któremu po pierwszych 2 zajęciach będziecie mogli tworzyć swoje modele, to jest część na której mi najbardziej zależy. Najwięcej uczymy się modelując własne projekty a nie narzucone przeze mnie, nie ma siły żebym trafił z pracą w gust każdego kursanta.

 

 

2. Sposób prowadzenia zajęć - na początku zajęć dostajecie napisany przeze mnie poradnik krok po kroku np.: "Jak wymodelować felgę", ale Ci którzy chcą się czegoś nauczyć zajmują się nim w domu, a ja skupiam się na tym żebyśmy dogłębnie poznali narzędzia których do tej czynności użyjemy. Decyzja ta bierze się stąd, że zdarzały się przypadki, iż pokazywałem jak wykonać taki model, i część grupy wiedziała po tym jak zrobić tą konkretną albo podobną felgę, ale nie wiedziała jak używając poznanych narzędzi wymodelować np. zlew.

 

 

3. Zasady zaliczenia - od tego semestru będzie ciężej, do tej pory wystarczył komplet obecności, teraz obecności schodzą na dalszy plan. Zdarzają się osoby, które przez pracę mogą przychodzić np. na co drugie zajęcia, a poprzez determinację i pracę w domu wymiatają. Zdarzają się osoby, które chodzą na wszystkie zajęcia ale w domu szkoda im czasu na powtórzenie najprostszych operacji, przez co mają komplet obecności ale poziomem odstają od reszty grupy. Teraz zaliczać będzie praca końcowa, czyli na zajęciach poznajemy narzędzia i dostajemy korekty, w domku ciśniemy własne projekty, robimy tutoriale, które dla was piszę.

 

 

4. Materiały z zajęć - co tu dużo pisać, łatwiejszy dostęp, maile się nie sprawdzają, czasami przez wielkość załączników, czasami przez to, że podajecie adresy z których rzadko korzystacie. Teraz wszystkie materiały będę udostępniał na tworzonej przez siebie stronie, niektóre będą dostępne dla wszystkich, inne tylko dla uczestników kursów. Od razu piszę, że stawianie stron to nie jest moja specjalność, ze względu na ciągłość zleceń nie potrzebuję też jeszcze portfolia, jednak postanowiłem coś stworzyć na potrzeby kursu.

 

 

5. Wiele osób z kursów, prosiło mnie o otwarcie grupy zaawansowanej, w której skupiać będziemy się nie tyle na narzędziach co na indywidualnych pracach, na próbę otwieramy taką grupę w piątki, plan jest prosty, każdy robi co mu w duszy gra, ja chodzę i pomagam każdemu indywidualnie, możemy tworzyć projekty grupowe i tak dalej. Zrobiłem jedne takie zajęcia w ostatnim semestrze i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem więc w tym roku postanowiliśmy otworzyć grupę która skupia się tylko na takim sposobie prowadzenia zajęć.

 

 

Rejestracja zaczyna się we wrześniu, natomiast już można rezerwować sobie miejsca. Jak to zrobić: http: http://konraddylski.com/rejestracja

 

 

Po więcej informacji zapraszam na moją stronę:

http://konraddylski.com/warsztaty-grafiki-cyfrowej

 

 

Albo na maila [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na moją zmianę pracy, musimy odrobinę zmienić godziny prowadzenia zajęć (18-20:45), także ich start przesuniemy o jeden tydzień, pełne kalendarium pojawi się na stronie warsztatów jak tylko dziekan je zaakceptuje. Na razie otwieramy grupę zaawansowaną - dostałem od was sygnały że piątek jest od imprez, dla tego też zamiast w piątki, odbywać się będą w poniedziałki, oraz wtorkową podstawową, jeśli zainteresowanie będzie rosło, będziemy otwierać kolejne terminy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy