Skocz do zawartości

Ognisko


Xardas 666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogień niestety dość słaby wyszedł, na renderze nie widać tych dwóch patyków w trawie, dlatego wygląda jakby paliło się nie wiadomo co. Wydaje mi się, że płomienie powinny być bardziej przezroczyste i na pewno nie aż tak jasne w zwykłym ognichu.

Roślinność robi za to bardzo pozytywne wrażenie. Postaraj się poprawić ogień, być może jeszcze dodać jakieś elementy i będzie naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dość ubogo i nie ma co tego ukrywać. Nie wiem od jak dawna robisz w 3D lecz jeśli Twój projekt nie ma być do końca na wysokim poziomie jeśli chodzi o stylistykę to na pewno warto a nawet trzeba popracować nad samym ruchem kamery i ujęciami ponieważ obecnie trailer nie przedstawia niczego specjalnego a kamera jak dla mnie bywa wręcz irytująca przez sam swój ruch :) Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek_kane - Dzięki nadal pracuje nad trawą a raczej nad detali listki i td. Co do ognia to zgodzę się z tobą całkowicie. Starałem się osiągnąć realistyczny efektach wybuchów z ognisk ale mizerny efekt wiec odszedłem od tego pomysłu.

 

Hokmah - Ty nie pierwszy zwracasz mi na to uwagę i masz całkowitą racje. Animacja do kitu ruch kamery i td. Pracuje nad tym dużo tutoriali za mną :) ...ale jeszcze dużo pracy przede mną jeśli z animacją zostanę sam.

 

Aktualnie pracuje nad nową lokacją.Całkowity Wip DisplacementMap do poprawy a i Futro wygląda jak trawa ;/. Ale juz nad tym pracuje i wygląda lepiej :)

Edytowane przez Xardas 666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progresu chyba nie widać a przynajmniej ja go nie dostrzegam na chwilę obecną w Twoim projekcie. Displacement wygląda okropnie więc popracuj nad nim. Masz może jakieś referencje/storyboard lub coś do czego można się odnieść i do efektu, do którego dążysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dopracowuje płomienie, fizykę ognia w wolnych chwilach. Storyboard oczywiście że mam ale pracując samemu skupiam się na dopracowaniu lokacji. Ogromnie duży problem mam odnośnie ogniska jak i pochodni ponieważ efekt nadal mnie nie zadowala. A kiedy uda mi się wrzeszczcie dopracować lokacje do końca poszukam uzdolnionego animatora.... bo jak sam stwierdziłeś ruch kamery okropny... a jak zabrał bym się za animacje rąk... to po prostu zespół bym cały efekt... https://www.artstation.com/artwork/39waJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności