Skocz do zawartości

Nowy sprzęt- nowy problem z material editorem


Krs

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Zainstalowałem niedawno 3dsmax design 2011 na nowym laptopie(Win 10, matryca full HD) i mam pewien irytujacy problem.Mianowicie po wejsciu do material editora, dotyczy to głownie slate, nie mogę poruszac elementami bo zostaje za nimi smuga, kafelkowanie czy puste pole natomiast przy probie wybrania mapy listy jakby nakladaja sie na siebie.Domyslam się ze to problem z pracą karty graficznej i odswieżania obrazu.Ktoś się kiedyś zetknął z czymś podobnym?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A jak klikniesz ppm na pulpicie, to masz coś takiego jak "konfiguruj przełączanie grafiki"?

Bo ja też mam w lapku intel/radeon i mogę sobie wybrać na jakiej karcie graficznej ma się dany program odpalić.

Nie zawsze to działa jak powinno, no ale...

 

Nie wiem jak w max design 2011, ale w 2014 w opcjach można sprawdzić z jakiej karty max korzysta:

FuPs7t3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzięki za sugestie ale to nie nie było to.W ustawieniu powyżej mam też ustawioną kartę Radeon ale problem rozwiązuje inna opcja- sprawdziłem w ustawieniach samego material editora i tam jest haczyk "uzyj kompatybilnosci wstecznej(do wykorzystania w przypadku problemow ze starszymi kartami".Czy jakoś tak.W każdym razie zadziałało:) Dzięki mimo wszystko.Można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności