Skocz do zawartości

baletniczka(?)


(Ż)Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

ok no obiecalam kaszane i jest kaszana:D...tak szczerze mowiac to nie mam pojecia co tym myslec bo robilam to z wpol zamknietymi oczami w nocy...nastepnego dnia stwierdzilm ze to tylko niepotrzebnie zasmieca mi kompa...ale jednak podjelam sie panicznej probie wycisniecia z tego twora jakichkolwiek zalet i po miliardach przerobek koncepcyjno-kolorystyczno-kompozycyjno..wszelakich....no wiec po tym wszytkium co przeszlam z ta praca absolutnie nie potrafie na nia obiektywnie spojrzec..i obawiam sie ze niezaleznie od jej walorow artystycznych nienawidze jej za to co zrobila z moimi nerwami.a teraz ide sobie strzele melise na uspokojenie.dziekuje za uwage.milego ogladania;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

klimaciki oki, ale imho caly czas w miejscu sie krecisz, ciagle naduzywasz czerni, to przepala kolory strasznie, pewnie elementy obrazka moznaby ciut zamotowic,zdjac minimalnie saturacje tu i tam, i troche ograniczyc palete kolorystyczna, bo tu mamy jej cala tecze. caly dol tonie w czerni, dlaczego by nie zagrac tam jakims delikatnym spotlightem, dodac jakiejs konkretnej poswiaty. popracuj nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś skrytykować można ;).

 

Ciut za dużo czerni na dole i po bokach (trzeba było mocniej przyciąć). Co gorsza od wysokości butów w dół praca wygląda mało ciekawie głównie ze względu na mało atrakcyjną, mdłą teksturę podłogi. Bucikom również sporo brakuje do doskonałości.

Ściana z tyłu i spódnica bardzo fajnie wykonana.

 

Ogólnie średnio mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności