Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Zrobiłem logo dla forum studentów I roku Wydziału informatyki Politechniki Szczecińskiej. Nie zamieszczam go tu żeby się nim chwalić bo pewnie nie ma czym, bardziej chodzi mi o komenatrze mówiące co robie żle a co dobrze, by każde następne logo (o ile takowe będzie) było lepsze ;)

Logo odwołuje się do logo Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej:

LOGO WYDZIAŁU INFORMATYKI

MOJE LOGO

  • Odpowiedzi 7
  • Wyświetleń 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Jeśli już, to zamknij całe logo wydziału jako literę "O" - jak widać w oryginale jest ono właśnie w okręgu więc nic nie trzeba kombinować. Z Twojej propozycji wychodzi nic innego, jak napis "FIRUM" - po prostu przekombinowane.

 

Pozdr

Napisano

z mojej strony moge dodac ze nie wiem po co jest ramka, i nie rozumiem zmaiany koloru literki " I "

bardziej odpowiada mi delikatniejsza grafika (jak w orginale), ta jest troche toporna.

Napisano

To jeszcze przyjmuja do tego grona?

 

Logo kojazy mi sie z prostota i jasnym przeslaniem oba te slowa nie kojarza sie z ta praca, aczkolwiek pracuj dalej :), bez pracy nie ma kolaczy

Napisano
  • Autor

Dzieki, za komentarze, z których niestety jednoznacznie wynika, że przede mną jeszcze duuużo pracy, bo interesowań nie zamierzam zmieniać ;) A już na pewno nie na filatelistyke.

 

Peter: Co do tego "I" miało to oznaczac tyle, ze jest to forum studentow pierszego roku, ale teraz widze, zem rzeczywiscie przekombinowal.

Napisano

no ... faktycznie .. tym bardziej, ze kojarzy sie jako "i" od informatyki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności