Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Witam jest to pierwsza praca jaka umieszczam na forum. Uzywalem maxa i z brusha.

  • Odpowiedzi 18
  • Wyświetleń 1,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

witamy :)

jak poprawisz parę bugów i pożądnie oteksturujesz to będzie świetnie...

aha pytanko: co to ma przedstawiać??

Napisano
  • Autor

Pierwotnie nie mialem zadnej koncepcji- czysta improwizacja:)

Napisano

improwizacja .. i to ci nie wyszlo ... w zyciu czegos takiego bym nie wlozyl do prac skaczonych ...

 

nie otexturowane zadnych swiatel ... material juz tez nie powiem ....

 

AA skopane bo takie pixele na koncach sa ze to jak w paincie resize wyglada ...

 

wes to przenies do WIP i skącz bo naprawde moze cos by z tego bylo

 

a max to mial chyba role w modelowaniu role na amym poczatku bo chyba nie w renderze ... render widze ze zbrushowy

 

i popraw temat bo jest nie zgodny z regulaminem

Napisano

ciekawe ale ja bym to do WIPa

ale potencjalnie moze byc fajne tylko nie skop tekstur a moze byc bardzo, bardzo...

pozdr

Napisano

uoops.... a ja myślałem że to w Wipie, a teraz patrze i to Finished...

Baju: wrzucaj do Wip'a i rób dalej!

Napisano

... do pracy i zmien ten temat ;)

 

EDIT:

BTW (sora za OT) Ostatnio zauwazylem, ze osoby nowe (znalazl sie stary bywalec ze mnie ;)) wogole nie czytaja regulaminu dotyczacego nazewnictwa. Jakas plaga albo co :).

Napisano

jak dla mnie to czuc zbruszem na 3 km, niedobrze troche. miesnie tez jakies takie improwizowane ;)... rabotaj rabotaj, bo to jakies takie orygnialne nawet.

Napisano
... do pracy i zmien ten temat ;)

 

EDIT:

BTW (sora za OT) Ostatnio zauwazylem, ze osoby nowe (znalazl sie stary bywalec ze mnie ;)) wogole nie czytaja regulaminu dotyczacego nazewnictwa. Jakas plaga albo co :).

 

 

tak jest od kiedy wprowadzono nazewnictwo watkow na tym forum

Napisano
  • Autor

Sorki za moja ignorancje. Jest to spowodowane tym, ze dopiero od niedawna mam neta. Na forum zagladalem z kafejki albo u znajomych, az tu w koncu zalozyli mi stale. Tak bylo mi predko aby zamiescic jakas prace na forum:) Co do tek grafy to daje sobie z nia spokoj. Zaczne pracowac nad podobna postacia od poczatku, ta juz jest pechowa. Pozdrawiam i dzieki za komentarze.

Napisano

ale nawet jak ktoś regulaminu nie przeczytał, skoro jak wchodi do wip-a to wszystkie wątki są ponazywane i siłą rzeczy powinien zauważyć, że jednak coś przed nazwą trzeba dodać.

Napisano
  • Autor

Salvator tez miales wpadke na samym poczatku. Nie zauwazyles ze ludzie umieszczaja tylko po jednym temacie:)

Ten sie nie myli kto nic nie robi.

Napisano

Ludzie , zmiana biegu na luzz . Baju co do pracy to ciekawy miales pomysl ale chyba nie do konca go zrealizowales tzn. moglbys go bradziej zdetalizowac :) wedlug mnie. Co do Z-bruszorka niezabardzo przylega mi ten program zapewne bierze sie to z tego iz niezabardzo potrafie sie w nim znalesc :] pozatym uwazam i to jest moje osobiste zdanie iz glupota jest robienie modelu w zetce i export do maxa , potem texturowanie ukladanie siaty w unwrapie :/ niewyobrazam sobie tego .

Napisano
  • Autor

Tez juz mnie meczy ten watek. Zmienilem nazwe tematu, dajmy spokoj. PEACE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności