Skocz do zawartości

scena 3d: karczma- my first project


Gość phantom$

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

płomien swiecy powinien byc jednolity ...

 

razi rowniez to drzewo w planie .. radze zmienic na jakies deski i to tez zroznicowane zeby sie nie powtazaly

 

sama scene mozna bylo by rozswietlic paroma swiatlami o znacznie mniejszym natezeniu troche symulując blending lub sam klimat sceny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie przykuta lyzka:) jak za komunizmu:D

 

Hehe 'Mis' sie przypomina ;)?

 

A wracajac do pracki - za duze te bale i na kazdym ta sama tekstura. Poprobuj poobracac te bale, dac jeden nizej, drugi wyzej, aby tekstura 'zmienila' polozenie. Mam nadzieje, ze lapiesz o co mi chodzi? Nie podoba mi sie rowniez plomien swiecy (jak juz Marcin zauwazyl) - powinien byc jednolity i nie rozproszony jak np. podczas wybuchu :). Kolor tejze swieczki mi rowniez nie lezy - watpie czy w sredniowieczu ( zgaduje, ze jest to karczma sredniowieczna ;)) zwyklego karczmarza bylo stac na barwione swiece :). Popracuj jeszcze troszke nad tym, bo moze byc ciekawie :).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh phantom$ no i plus na poczatek ze zaczeles od czegos prostszego a nieodrazu samochod, czolg samolot , czy inny pojaz albo hotel mariot :P z czasem sie wyrobisz :) wracajac do pracki wosk troszke nietakishader ma ale jak jzu wspomnialem z czasem sie wszystkiego nauczysz zapewne :) wiec pozostaje mi tylko zyczyc powodzenia w dalszej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności