Skocz do zawartości

Scena 3d - pokoj


Kuciel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogólnie pokoik całkiem fajny ale jest parę bugów: nogi od foteli i stołu są dziwne (jeszcze takich nie widziałem - powinny być trochę węższe) zamiast ciemnego szkła daj bezbarwne no i popreacuj nad odbiciem światła na podłodze: od okien bije jasność a podłoga jest ciemna jak przed zachodem słońca...

czy zamiast takiej "drewnianej" podłogi, nie możesz dać jakiejś kamiennej albo glazury (czegos jasnego) i zlikwidować drewno w scenie? rozjaśni to trochę pokoik i zrobi z niego nowoczesny i wygodny (klimatyzowany) room :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox. U mnie coś takiego to by się z GI liczyło nie 51m tylko 51h - chyba , że to 51m to fotomontaż :-)

Tweety - czy ty w ogóle kładziesz się spać?

BTW: Mnie zię tam nogi podobają (i nawet gdzieś takie widziałem - i to chyba nawet IKEA ma takie foteliki z takimi nogami - mo może nie dokładnie takimi ale oś w tym guście...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie w miarę prawidłowe, atmosfera w miarę prawidłowa.

Mapy do bani, modeling do bani, dizajn do bani, kamera do bani;-)

 

Cienie od okien są zbyt ostre, meble to modeling "bardzo, bardzo low poly", widać piksele na nodze od stołu, listwy na suficie wyglądają jak maskownice jakichś rur, a nie zamierzony element dekoracyjny. Nie wiem za bardzo co to jest to ciemne w głębi - czy to kotara? Parawan? Ogólne proporcje też są złe - chociaż w sumie wnętrze mogłoby mieć 3,4-4 m wysokości;-) Zwisająca lampa przy tej wysokościu wygląda dość groteskowo - jakby hak mocujący się urwał i wyciągnęło kabel;-)

 

Na pocieszenie dodam, że na pierwszy rzut oka wygląda całkiem dobrze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :)

 

Wielka siostro, modeling do bani ?? piksele u nogi od stolu o czym ty wogole do mnie rozmawiasz??, kamera do bani mam ja do gory nogami dac?? mapy, moze to nie twoja kolorystyka i nie trafia w twoje gusta ale mi wydaje sie ze sa dobrze ponakladane, dizajn nie moj bo robilem ten pokoj ze zdjecia i chcialem aby byl to zwykly marny przecietny pokoj jakiejs babuszki ktora czasem odwiedzaja wnooczkowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a nie wiesz czy jak nie mam wprawy i będę tak spał to jej nabiorę ;-P

no nie wiem... na początek proponuję spanie z samą myszką (tablet na początku powoduje koszmary), potem możesz zasnąć z płytką maxa (ale tylko w papierowym opakowaniu) a już później to sypiać można nawet z włączonym monitorem (bez obudowy ofcoz) ;)

dopiero wtedy nabierzesz wprawy i zatrudnią cię w DreamWorks albo Pixar studios ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :)

dizajn nie moj bo robilem ten pokoj ze zdjecia i chcialem aby byl to zwykly marny przecietny pokoj jakiejs babuszki ktora czasem odwiedzaja wnooczkowie :)

 

mi to bardziej kojarzy się z jakąś poczekalnią (efekt korytarza) po za tym pokój babci powinien mieć jakieś tandetne tapety na ścianach, kwiaty na stole, w kącie bujany fotel i robótki a w tle (zamiast tego parawanu) powinny być regały z zastawą i książkami...

to oczywiście moja wizja i nie narzucam jej nikomu ale przemyśl to i może coś jeszcze zmienisz??

pzdr

 

---EDIT---

jak tak sobie patrzę to naszła mnie ochota na stworzenie własnego pokoju babci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka siostro, modeling do bani ??:)

No:-) Zwaszcza chodzi mi o komplet wypoczynkowy.

 

piksele u nogi od stolu o czym ty wogole do mnie rozmawiasz??

 

Piksele u nogi u stou i u oparcia fotela. Chociaz moze szkla kontaktowe mam juz stare;-)

 

kamera do bani mam ja do gory nogami dac??

 

Moze nie do gory nogami, ale tak, aby pokazac wiecej szczegolow, nawet kosztem widocznosci calego pokoju. Moim zdaniem widac tu usilna probe zmieszczenia wszystkiego, a to nie wyszlo na dobre obrazkowi.

 

mapy, moze to nie twoja kolorystyka i nie trafia w twoje gusta

 

To swoja droga, ale chodzi mi glownie o ten dywan czy parkiet - elementy sie bardzo powtarzaja. Reszty map nie jestem w stanie ocenic ze wzgledu na to iz ich po prostu nie widac (no, firanka jest OK:-)

 

A jesli to bylo robione ze zdjecia, to to byl zly fotograf;-)))

 

Dobra, juz nie bede.

Ogolnie cud miod.

Sorry za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności