Skocz do zawartości

Postać:Urodzony optymista :) + inne szkice


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam i pozdrawiam, to znowu ja! Po ostatnim rysmalunku jaki wam przedstawiłem i który okazał sie klapom!! Widocznie Pirat świniak nie był najleprzym charakterem. W sumie dało mi to kopa aby zrobić nowy leprzy rysomalunek no i prosze mam nadzieje że jest leprzy od poprzednika. Robiłem go jak zawsze Photoshopem i myszką. spedziłem na nim pare dobrych godzin. Mam nadzieje że przynajmiej troche przypadnie wam do gustu. To narazicho i czekam na wypowiedzi, te dobre i te złe chejka jeszcze raz i sie kreszuje cze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No Mortom, super. To zdecydowanie Twoja najlepsza praca. Pirat Swiniak byl jeszcze za mocno gumowy i za duzo dodge&burnem zalatywalo. Jesli tu tez uzywales tej techniki to zapewne korekta barw uratowala sytuacje. Walcz dalej, moze w Bitwie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie spodziewałem sie że wam sie to spodoba, przecież to take coś i to nie skromność tylko fakty.

Leander ciesze sie że ci się podoba bo jak Web Art Moderator napisze że jest to troche więcej niż marność to jest coś :)

Bary dla ciebie zamieszcze pare szkiców, jak chcesz to sam zobacz czy naprawde jestem taki talent, bo ja nawet nie moge sie nazwać mianem artysty bo to dla prawdziwych artystów była by obraza np Dla Tirgera 1313 który odrazu widać że ma talent i dla innych uczestników forum. Więc powiem jedno ja dopero zaczynam z rysowaniem i przedemną wiecej niż mniej. Ale sie rozgadałem a miałem tylko wżucić pare szkiców.

Ten perwszy to ten nad którym pracuje (świerzyski) a reszta to take speedy niedokończone. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności