Skocz do zawartości

vjmagik

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. vjmagik odpowiedział vjmagik → na odpowiedź w temacie → Hardware
    Z informacji (oraz fotografii) dostępnych w internecie jasno wynika, że MSI X79A-GD65 (8D) ma dokładnie 8 banków pamięci :) W zestaweniu z asusem P9X79 wypada porównywalnie. Pozostaje tylko kwestia czy wydane 150zł mniej na MSI będzie oszczędnością czy przekleństwem. Na początek wykorzystam tylko 4 banki pamięci (w przyszłości dodam kolejne 4). Do mieszczenia się kości ram pod chłodzeniem, to zgadza się - myślałem o low profile, tak by zmieściła się Noctua:) Ale...czy ram nie będzie miał kłopotów z chlodzeniem?
  2. vjmagik odpowiedział vjmagik → na odpowiedź w temacie → Hardware
    Dzięki ApaczoS, poczytałem jeszcze kilka wątków na forum i zmodyfikowałem swój zestaw. Budżet przekroczył zakładane 5 500zł, ale jako iż ma to być zestaw na 2-3lata zdecydowałem się trochę dołożyć. Procesor: Intel Core i7 3930K Płyta głóna: MSI X79A-GD65 (8D) Grafika: ASUS nVidia GTX560 1GB DCUII SSD: OCZ Vertex 4 SSD 128 GB RAM: Corsair DDR3 4x 4GB 1600MHz CL9 Vengeance HDD: WD Black 1TB WD1002FAEX 64MB cache SATA III Napęd: LiteON iHAS124-19 B Obudowa: Chieftec CH-09 Zasilacz: Thermaltake Toughpower ST 750W 80+ Gold Chłodzenie: Noctua NH-D14 SE2011 Czy waszym zdaniem ten zestaw będzie dobrze pracował, czy nad którąś rzeczy należałoby się jeszcze zastanowić?
  3. vjmagik dodał odpowiedź w temacie → w Hardware
    Witam, Udało mi się wyrwać dofinansowanie z PUP na moja skromną działalność graficzną (głównie Photoshop/Illustrator/Web development. Od czasu do czasu (jeżeli wpadnie zlecenie) After Effects. Zestaw jaki do tej pory skomponowałem to: - Intel Core i7 3770K 3,50 GHz - docelowo będzie on podkręcony do 4,5 GHz - Thermalright Silver Arrow - Asus P8Z77-V PRO - GeForce GTX 560Ti 1GB - Kingstone HyperX DDR3 1600MHz CL9 4x 4Gb - SSD OCZ Vertex4 128GB - 2x WD Green 1TB w raid0 - DVD Lite-On - Chieftec CH-09B - OCZ ZS 750W 80+ bronze Jak waszym fachowym okiem wygląda taki składak? Zastanawiam się nad zasilaczem, czy będzie optymalny do tego zestawu? Edit: Z postów niżej wyczytałem, że warto zastanowić się nad płytą z socketem 2011, czy Asus P9X79 Pro Zadziałałby z moim zestawem?
  4. vjmagik odpowiedział vjmagik → na odpowiedź w temacie → Rigging & Animation
    banal a jednak, dzieki...;)
  5. vjmagik odpowiedział vjmagik → na odpowiedź w temacie → Rigging & Animation
    nie do konca o to mi chodzilo... dajmy na to ze mamy dwa boxy A i B, w viewporcie TOP, widzimy je od gory. Chcialabym polaczyc oba obiekty (np po przez wire parameters) tak by przy obracaniu boxem A w prawo, box B automatycznie obracał sie w lewą strone.
  6. vjmagik dodał odpowiedź w temacie → w Rigging & Animation
    witam, moj problem polega na tym iz chcialabym aby pourszajac jednym obiektem np po osi obrotu X, drugi (przylaczony do niego) automatycznie obracal sie po wlasnej osi obrotu X tyle ze w przeciwnym kierunku -jednym slowa chodzi mi o taki jakby mirror. Jak cos takiego wykonac?
  7. chodzilo mi o snop swiatla;) sory ze nieprecyzyjne pytanie;) -volume light, bylo wiele razy na forum:)
  8. witam, ma ktos pomysl jak zrobic ruchome glowy? chodzi mi o sam efekt swietlny?

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności