Jump to content

Toxotes

Members
 • Posts

  44
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Pyskowice

Toxotes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. EDIT KoMic dzięki ogromne za zwrócenie uwagi na banderę. Niby parę pikseli a zepsuje cały rysunek :) poprawiona wersja
 2. to jeszcze ja. W grę nie grałem, film widziałem :)
 3. porwała mnie Królowa Śnieguuu.... bieedny Kaj! zamknęła mnie w lodowym pudle... ajjj ja jaj! :)
 4. i ode mnie. czas przekroczony ale nie drastycznie :)
 5. Dzięki Panowie za komentarze i krytykę, w szczególności Gutkowi za rzeczowe info co jest złe choc wydawało mi się fajne (ale już mi się nie wydaje) :) Z braku czasu skończenie tego obrazka pewnie mi zajmie kupę czasu, ale skończę :) Wziąłem się tak na serio za anatomię więc może następnym razem będę mógł pokazac coś lepiej narysowanego niż dotychczas. A tym czasem jeszcze 2 prace. Błędy aż dają po oczach (zwłaszcza perspektywa w drugiej :) ) ale może wytkniecie mi coś czego sam nie zauważyłem?
 6. Kurde gutek! Tyś z moich bohomazów małe dziełko zrobił! :) Dzięki Ci Wielkie że Ci się chciało, te wskazówki, ten over, to wszystko. Podpisuję się pod tym co napisał icecold obiema rękami! Na razie tylko tyle dałem radę poprawić (miałem czas tylko jeden wieczór niestety). Starałem się nie korzystać podczas rysowania z Twojego overu tzn. napatrzyłem się a potem jazda :) Większość z Twoich propozycji chyba uwzględniłem. Aha, w założeniach bohaterka miała być podobna do Kriss de Valnor z Thorgala więc pozostałem przy mojej wersji ułożenia jej ciała :)
 7. Myślałem o 2 źródłach, z przodu oświetlające kobietę to powiedzmy świeca czy ognisko i to z tyłu przy wyjściu coś w stylu zachodzącego słońca.
 8. Dzięki gutekfiutek. Spróbuję zastosować Twoje porady w następnym obrazku. Właśnie zabrałem się za coś takiego jak poniżej i w związku z tym, że chciałbym tą pracę "dopieścić" bardziej inne niż prace do tej pory, mam pytanko - jak wam się to w ogóle widzi? Chodzi mi głównie o kompozycję, błędy anatomiczne i w którą stronę zwrócona, bo kolorki to jeszcze będę testował. Przy pozie kobiety korzystałem z refki ale ręka jeszcze niepewna, zawsze się coś może rozjechać :) Spędziłem nad nią na razie parę godzin z czego głównie nad twarzą i zbroją i stąd mam jeszcze jedno pytanko - macie może gdzieś w zakładkach jakieś tutki odnośnie projektowania i ogólnie malowania zbroi? :) Aha, wstępny tytuł pracy to "Odpoczynek po bitwie"
 9. Dzięki gutekfiutek. Co do postaci navy seal, jak ją to nazwałeś :) to miała być inna rusałka wynurzająca się choć rzeczywiście jak teraz patrzę to wygląda jak płetwonurek :) A co do światła to jestem boleśnie świadom swoich braków i prawidłowych fizycznych właściwości odbić światła na moich pracach nie uświadczysz, ale na swoją obronę powiem, że miało być tak fantazyjnie. No i trochę mnie poniosło :) Finał to w ogóle wygląda tak :) A tu jeszcze coś "lepszego"! :) Na najnowsze CAB
 10. Dzięki SBT77, dlatego wziąłem się do roboty i zacząłem rysowac :) Ostatnia pracka, niby skończona ale troszkę jeszcze pozmieniam, narazie wystawiam pod krytykę. Tytuł "rusałki" :)
 11. jeszcze raz dzięki Thx. Nie wstydzę się a jedynie może żałuję, że od maleńkości nie spędzałem każdej wolnej chwili na rysowaniu i malowaniu, ehh :) Człowiek był młody i głupi i teraz nie może robic tego co lubi a musi lubic to co robi ( i co mu każą :) ) Lekko poprawiona wersja końcowa:
 12. Dzięki Thx, byłoby super gdyby to jeszcze były moje oryginalne prace :) Młody nie jestem i grafiki z tamtych czasów jakoś na mnie pewnie wpłynęły. Bardzo chciałbym miec takie pomysły i umiejętnośc ich przedstawienia na obrazie. Może kiedyś, jak będę w wieku np Royo :) Teraz to traktuję jako cwiczenie medium bo oba obrazy pastelowe to kopie (co zresztą zaznaczyłem). Reszta obrazów jest mojego autorstwa chociaż daleko im do skopiowanych mistrzów, czego jestem boleśnie świadomy. Na razie bawię się w digital painting bo na to mam czas, jak będę miał go trochę więcej to chciałbym znów wrócic do pasteli lub akryli, ale teraz wiedząc że mam np godzinkę czy dwie wolnego czasu, wolę po prostu włączyc PSa. Mimo wszystko, usłyszec "szacun" od Thx'a - bardzo miła rzecz. Dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy