Jump to content

Ashii

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Ashii

 • Rank
  Member
 1. Witam, poszukuję wprawnego użytkownika Adobe After Effects, który ma wolną chwilę i chciałby podjąć się pomocy w przygotowaniu krótkiego intro dla celów niekomercyjnych za darmo lub symboliczną kwotę. Takie "zlecenie" zapewne nie zajmie więcej niż godzinę do dwóch, a przecież można to sobie rozłożyć na spooory okres czasu. Po szczegóły pisać PW. Licze na ludzi dobrej woli :P.
 2. Chcę przygotować, krótką animację jako wstawkę do filmików na stronie, w której taki symbol bezie robił różne akrobacje, a tego w Illustratorze raczej nie zrobię.
 3. Nie traktujcie tego jako prowokacji, to po prostu nie moja dziedzina. Moja styczność z 3D jest raczej niewielka i zresztą podobnie sprawa ma się z grafiką 2D. Mimo to, "coś tam" liznąłem i podstawy znam. Chciałem spróbować takiej zabawy, bo przydałoby mi się kilka takich kształtów do layoutu mojego projektu strony www (mały klub dla kilkunastu ludzi, ale fajnie byłoby tak ową mieć). Nie miałem ostatnio czasu, ale bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Elima & Marten dostali ode mnie po +rep, i zaraz zabieram się za próbowanie. Pozdrawiam.
 4. Cała prawda o kobiecych upodobaniach! Dlatego lecą na informatyków =)!
 5. Na Boga, tylko jak? Najbardziej złożonym programem 2D jaki obsługiwałem od zawsze był paint, jak mam zrozumiueć "robisz trace's" :>?
 6. Witam. Zastanawia mnie, czy da się uzyskać taki efekt w Mayi 2008, i jak tego dokonać. Otóż: Mam obiekt 2D. Na przykład taki okrąg: http://www.majhost.com/gallery/Tenir/3D/img2.jpg Chce go przenieść w 3D żeby otrzymać "płaskorzeźbę" jak: http://www.majhost.com/gallery/Tenir/3D/img3.jpg Oczywiście chodzi o bardziej skomplikowane kształty np.: http://www.majhost.com/gallery/Tenir/3D/img1.jpg Chcę przenieść ten kształt w 3D, ale nie mam pojęcia jak tego dokonać. Myślałem o funkcji "Create Adobe Illustrator Object", ale nie mam pojęcia czy coś takiego będzie możliwe, bo z tego co wiem odnosi się togłównie do tekstów nie dowonych kształtów. Prosze o pomoc w miarę możliwości.
 7. My się wyraźnie nie zrozumieliśmy =). Wszystko co przy logu jest do zrobienie to wrzucenie tekstu 3D i zrobienie 5 sekundowej animacji na której pojawia się i znika. Taki efekt można uzyskać w windowe movie makerze i to jest praca na 10 minut. Zapłata jest wyłącznie symboliczna, a ja nikomu nie zlecam pracy tylko proszę o pomoc, za którą wrzucę te kilka złotych. Miałem ostrą bekę na niektórych komentach :D. Ja rozumiem, ze z 3D można żyć i normalnie na tym zarabiać, ale nie traktujcie swojej roboty zbyt poważnie :))). Mojemu logo podoła każdy laik, a ja płące 30zł, do 100+ jeśli mi się spodoba. Więc.... Fu ppl ;D.
 8. Tylko wiesz, ja to zlecam wyłącznie do celów prywatnych i niekomercyjnych ;o.
 9. Tylko widzisz, ja właśnie jestem tym biednym studentem :). Oczyścicie, jeśli efekt będzie dokładnie taki jak chcę a wszystko będzie bajeranckie zapłacę więcej, do 100zł, ale chłopie, my tu mówimy o zwykłym logo a nie stronie internetowej ani 20 minutowej wizualizacji. Ja nie zlecam "pracy", po prostu daję możliwość dorobienia kilku złotych w trakcie treningu, oraz pomocy biednemu "stowarzyszeniu". To nie jest żaden duży projekt, chwiałbym po prostu ładnie ogarnąć nasze logo i stronę. Że cena jest niska - może i tak, ale jak powiedziałem, mogę zapłacić więcej jeśli efekt mnie zadowoli + nie mam pojęcia jak idą stawki w tych sprawach.
 10. @arev: Dziękuję za życzenia :). Tobie ich nie złożę, bo choć niewypowiedziane już się ziściły. Jak powiedziałem jestem osobą prywatną, nie firmą i jest to bardzo drobne zlecenie. Logo mam w wersji 2D, trzeba tylko delikatnie je obrobić i przygotować króciutką animację. Z tym roboty jest bardzo mało a za te 20 minut 30zł to niekoniecznie mała zapłata. Poza tym jest to okazja do treningu. Jeśli logo mnie (nas) zadowoli czyście możliwe podbicie stawki, z dogadaniem się w tej kwestii nie będzie problemów. To be honest, kilka PW dostałem =). --- @Cornelius Scipio: Dopiero teraz uświadomiłem sobie jak niefortunnego zwrotu użyłem :). Miałem na myśli to, że nie każdy "badziew" zostanie opłacony (nawet tak drobną gotówką, to jednak - wiele ludzi w tym samym dziale oferuje dużo większe zlecenia zupełnie za darmo). Głowy do góry chłopcy, nie musicie marudzić na forum, świat jest zbyt piękny żeby psuć go sobie zjadliwymi uwagami. O ileż prościej niż stukać w klawiaturę jest po prostu ominąć wątek i uśmiechnąć się pod nosem? Pozdrawiam.
 11. Na potrzebę niewielkiej grupy osób potrzebne jest logo które może zostać użyte na stronie oraz w animacjach. Schemat dostarczę ja, chodzi jedynie o wrzucanie całości do programu 3D, obróbkę i kilkunastosekundową animację. Nie będzie z tym dużo roboty. Wszystkie materiały dostarczę za pośrednictwem PW/Maila. Jest to zlecenie prywatne za które zapłacę po zakończeniu roboty za pomocą pocztowego przelewu. Możemy podpisać na to "wirtualną umowę". Kwota jest do uzgodnienia, ale przedział 20-30zł za robotę której 3/4 czasu wyniesie rendering kilkuset klatek jest chyba OK. Efekt ma być zgodny z moją wizją, którą przedstawię na PW, jeśli nie będzie - robisz od nowa. Gdyby ktoś był zainteresowany taką drobną formą "dorobku", prosze pisać PW. Logo będzie raczej skromne i nie zostanie użyte do celów komercyjnych. Pozdrawiam. PS: Wiem, że to powinno się znaleźć w dziale ogłoszeń płatnych, ale zależy mi również na czasie a oczekiwanie na zatwierdzenie wątku pozbawi mnie go bezprecedensowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy