Skocz do zawartości

stoik

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Potrzebuję modeli nagich ludzi w różnym wieku, obu płci. Ważne żeby to był komplet, a nie każdy w innym stylu. Mogą być małoszczegółowe, bez tekstur, płatne. Znalazłem sporo, ale właśnie pojedynczych, może ktoś wie skąd wytrzasnąć?
  2. stoik dodał odpowiedź w temacie → w Wolne dyskusje
    Czy jest jeden program który exportuje do tych wszystkich trzech formatów?
  3. stoik odpowiedział stoik → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    Nie znalazłem żadnej darmowej licencji. Może starsze wersje? A czy można z niego exportowac do jakiś CADowskich formatów, czy przesadzam? :)
  4. stoik odpowiedział stoik → na odpowiedź w temacie → Wolne dyskusje
    Niestety najmłodsza postać do zrobienia w makehuman ma 12 lat.
  5. stoik dodał odpowiedź w temacie → w Wolne dyskusje
    Witam, mam dwuczęściowe pytanie: 1. Jaki polecacie tani, może być prymitywny soft do wyrenderowania postaci człowieka. 2. gdzie potem do tego znaleźć gotowe modele mężczyzn i kobiet w różnym wieku ( Modele symboliczne bądź realistyczne, nie ma to znaczenia. Fajnie jakby był export w jakimś uniwersalnym formacie, ale niekoniecznie. Pmiętam ładnych parę lat temu był taki zabawny soft z tańczącym niemowlakiem, myślę że w zupełności by mi wystarczył, ale nie pamiętam co to było.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności