Jump to content

Żniwek

Members
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Żniwek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Żniwek

  Spawanie

  Witam robiłem oponę tak jak na tym tutorialu http://www.max3d.pl/tut.php?id=50 tzn najpierw chciałem sprawdzić ile mi będzie potrzebnych kopi plane żeby opona była dobra. Wiec już wszystko wiem ale na obrazku poniżej widać o tym że plane nie są ze sobą połączone tylko osobno. Robiłem wszystko zgodnie z tutorialem. Tylko z tym spawaniem mi nie wychodzi nie wiem jak to zaspawać. Proszę o pomoc :)
 2. Po renderze jest wyraźna tylko tak normalnie bez renderu zamazana i nie widać dobrze. Prosiłbym o dokładne wytłumaczenie.
 3. Więc tak mam problem bo muszę mieć dużą teksturę bo w jednym pliku musi być tekstura na koła liczniki itp. Dałem w photo impact rozmiar 1000 na 1000 kwadrat. W paincie bądź innym programie jest wyraźna każdy napis wyraźnie widać niestety po nałożeniu na boxa staje się nie wyraźna nie widać dobrze napis jest rozmazany nie da się z niego nic odczytać proszę o pomoc.
 4. Żniwek

  Export i3d

  Kurde szkoda bo ja tu znalazłem do wersji 2008 i 2009 a ja mam 3Ds max 2010 i nie da rady tego wgrać ;/ może wy coś doradzicie?
 5. Żniwek

  Export i3d

  Witam ktoś mi kiedyś powiedział że z 3D Studio Maxa można exportować do i3d ale jak? Czy jest jakaś wtyczka do tego czy jak. Hmm a może w ogóle nie ma takiej możliwości?
 6. Żniwek

  Rura i render

  Poradziłem sobie już temat do zamknięcia :)
 7. Żniwek

  Rura i render

  1. Znalazłem jeden ale po angielsku i nie kapuje tego zabardzo tylko doszedłem do tego gdzie ta opcja się znajduje. 2.Zapomniałem się spytać jakie to światło można wybrać, gdzie jest to cast shadows? No sory za te debilne pytania ale maxa mam od 3 dni to wiecie.
 8. Żniwek

  Rura i render

  Witam mam maxa od kilku dni ostatnio godzinami siedzę i się bawię w nim mam 2 pytania. 1. Jak zrobić rurę zagiętą w bok ktoś mówił że trzeba użyć jakiejś opcji looft czy jakoś tak proszę o pomoc? 2.Jak zrobić render jak ustawić światła żeby obraz nie był czarny i żeby się odbijały cienie o podłogę np?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy