Jump to content

Zapomniany

Members
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kutno

Zapomniany's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Co jeszcze powinienem poprawić/dodać/dopracować?
 2. Trochę poprawiłem tą gilotynę, między innymi wymieniłem kładkę i powiększyłem trochę platformę, nie wiem czy zdążę dzisiaj zrobić teksturkę, bo mam trochę roboty na dziś. Teraz ma 673 POLY.
 3. Napisałem, że teksturki ukażą się w najbliższym czasie. Bez obaw :)
 4. Witam was, wcześniejszy mój plan nie wypalił, no i temat założyłem nie tak jak trzeba (nazwa tematu była zła, no i pare innych rzeczy). Na razie gilotyna LP, czeka jeszcze na pare poprawek i teksturowanie Całość ma 537 polygonów. Robione w Wings 3D. Tekstury będą robione prawdopodobnie w PS.
 5. Dzięki wszystkim za posty, a szczególnie Ani, na pewno mi się przydadzą twoje rady. Co do samego modelu, to miałem zamiar wrzucić go do gry (M&B), do moda którego robię dla śmiechu. Dlatego też podzieliłem model na trisy.
 6. Blendera już próbowałem (nawet kilka razy). Co jak co ale interfejs nie jest zbyt przyjazny. MC'donald's był robiony na jajo :P. Chciałbym popracować w jakimś lepszym programie. Wiem, że blender jest bardzo dobry, ale przez ten interfejs szczerze mówiąc trochę mnie odrzuca.Wiem, że mam jeszcze czas, ale bardzo zależy mi na nauce innych programów (łatwo powiedzieć) jednak niektóre programy (przynajmniej z wyglądu) mnie przytłaczają. UV i tekstura zajęła mi więcej niż model ;). Macie tutaj siatkę:
 7. Witam, jako że jest to mój pierwszy post chciałem się przywitać ;). Wiem, że to jest nic w porównaniu z waszymi pracami, ale jednak chciałbym żebyście i moją pracę ocenili. Model zrobiłem, w Wings 3D no i tam też go renderowałem więc stąd taki słaby efekt. Styczność z grafiką 3D mam mniej więcej od roku. Cały czas staram się szlifować moje umiejętności. Może kiedyś przyjdzie mi pracować w maxie ;). Dodam jeszcze, że mam 12 lat więc proszę nie oceniać mnie zbyt surowo, ale sprawiedliwie i szczerze.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy