Jump to content

Vordak

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Vordak

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Gliwice
 1. Witam, bardzo proszę moderatora o zamknięcie tego wątku i usunięcie konta na forum. A wszystkich pozostałych pozdrawiam i dziękuję za cierpliwość :) Mama "Vordaka" :) PS. On naprawde umie się posługiwać tymi programami, ale ma nieco wybujała wyobraźnię. I nie dostał na komunię quada ;)
 2. pewnie to też był sarkazm... zaczeło się od komiksów narysowanych kredkami dla przyjaciół w pierwszej klasie. dwa lata temu to udoskonaliłem i się uczyłem 3d! właśnie zrobiłem tułów. a render zrobie w HD!
 3. storyboard ma już cztery lata! gdybym zaczał sam, nie prosił bym o pomoc... ale dobra! zaraz zrobię głównego bohatera. zamieszczę jutro w południe, co wy na to?
 4. nie aż tak powiedzmy że znam 3ds na 60% ale zbiegamy z tematu. więc jest ktoś chętny? powiedz, mirach, co mam w 3d zrobić a ja ci jak najszybciej zamieszcze render.
 5. Znam 3D Studio Maxa tak samo dobrze jak ty znasz swój portfel.
 6. dobra powiedx co mam w 3d zrobić a ja ci jak najszybciej zamieszcze render.
 7. nie laserami tylko będą tam FBI (XXIV wiek). Co do tego "powrotu" to główny bohater zostaje wygnany z Królestwa Antychrystów w pierwszych minutach i właśnie przez cały film zmaga się z trudnościami które musi pokonać żeby wrócić do królestwa i przekonać króla (ojca głownego bohatera) żeby go przyją zpowrotem. Król mówi że musi udowodnić że naprawde chce wrócić... co musi udowodnić to już nie powiem. Powiem jeszcze tyle, że film będzie miał lekki charakter komediowy.
 8. to będzie mój pierwszy film, chyba od czterech lat chce zrobić te film (poza tym obiecałem najlepszym kolegom że go zrobię), Pierwsze zainstalowanie 3D3 Maxa (9) było chyba dwa lata temu, w zamian za pomoc osoby będą w napisach końcowych i gwarantowaną pomoc przy ich projektach (czy jakoś tak), a wiek... cóź... 11 lat.
 9. dużo rzeczy. nie chwalę się, po prostu na jakimś forum komputerowym gośc napisał w podpisie szczegółowe dane swojego kompa, więc pomyślałem że napisze dane swojego kompa którego będę za niedługo miał bo narazie korzystam na razie z kompa mamy.
 10. Vordak

  Pomocy!

  mam 2011 tylko nie mam cracka (wersja 30-dniowa mineła)
 11. Vordak

  Pomocy!

  Zamiast ze mnie drwić moglibyście mi dać linka albo chociaż powiedzieć gdzie jest.
 12. Vordak

  Pomocy!

  Czy ktoś ma link do 3D Studio Max 2010?
 13. Ale zamiast tych reflektorów można dać słabe, kolorowe światło. I dzięki za linki ale niezbyt dobrze znam angielski, poza tym będą chcieli zapłaty. Sam ze wszystki się nie ogarne. Szkoda. I co to jest ten zielony kwadracik pod liczniku postów?
 14. Dalej szukam (przypadkowo kliknąłem nową wiadomość, chciałem ją usunąć ale się niedało i nie wiedziałem co mam napisać... )
 15. I am Lord Vordak!

  Za niedługo będe miał super komputer do 3d! (Procesor czterordzeniowy 2,8 GHz, 4 GB RAM, 1 TB na dysku twardym (plus mój dysk przenośny 500 GB i pendrive 8 GB) razem = 1 508 GB! i karta graficzna 1 GB i może też monitor 21" .

×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy