Skocz do zawartości

KrężeL

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez KrężeL

  1. update czlowiek ryba:)
  2. jo updajtu nie bedzie narazie.moj komp nie daje rady na tej postaci.w miedzy czasie zrobilem sobie glowke pod wplywem lovecrafta.staram sie ogarniac zbrusza i texturowanie.nie mam dostepu do jakiejs bazy tekstur wiec nie sa najlepszej jakosci;/ pozdro mowcie co myslicie edit; widze ze sie jpg zblurowal jakos;/ na stronce portfolio jest normalnie.zapraszam jak cos.pzdr
  3. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    jo dzieki za komenty.jak narazie to slayer i glowa orka mysle ze sa skonczone.moze jak pojdzie detal wszedzie zrobi sie logiczniejsze;] pozdro!
  4. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    ..... update ......
  5. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    kolejny updejt
  6. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    WAGGGH update! wiekszy zoom tu http://1.bp.blogspot.com/_vmYPvX9Jc1Y/TCnhEY8I6SI/AAAAAAAAAX8/XGQn9O3Ccao/s1600/slayer+copy.jpg
  7. jo jo dzieki za rady.postaram sie zastosowac.wrzucam tak czesto na ile moge.niestety narazie dlubie sobie w wolnych chwilach to to .z tad brak plynnosci we wrzucaniu pozdro!
  8. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    no to cos na lajcie tera :) te ostatnie mozna traktowac jako wizualizacje lepiona z elementow pozdr!
  9. fajne.mogl bys sprobowac zrobic tak by noga sie opieral o zwloki wyciagajac wlocznie. a tamten mogl by go posmiertnie ciagnac go za majtki ( tj za szate.ten najajecznik :)
  10. Yo drogi klicq:).Dzieki za uwagi komenty. z wiekszosci zdaje sobie sprawe.chetnie bym poprawil go w maxie ale chyba psychika mi na to nie pozwoli.tj staram sie ogarnac tego łobesranego Z-brusza przy tym modelu .jak narazie dzieje sie cala masa rzeczy ktorych nie kumam jeszcze.wiec zabawa w 2 programach byla by dla mnie niebezpieczna.tj bankowo nastepny model bede juz sie staral robic tak jak sie powinno robic. tej lapy nie ruszalem jeszcze wiec dlatego taka krzywa;] wracam do dlubania i tutoriali pozdro all
  11. hop ! update :)
  12. yo zeet - mo wiem ze takie rzeczy powinno sie robic w innych programach.niestety w zbruszu plastikowo beda wygladac.narazie chcial bym ogarnac z brusza.bo jak bym sie wziol za cos innego to bym bankowo sie pogubil:)
  13. Siemka stawiam swoje pierwsze kroki w 3d.na warsztat wzielem jeden ze swoich konceptow http://3.bp.blogspot.com/_vmYPvX9Jc1Y/Ssssipr7TBI/AAAAAAAAARI/NJhZKc5H1Zk/s1600-h/cyborg2.jpg .mocna prowizorka i kombinowanie spowodowane nieznajomoscia programu :D ale jestem ciekaw waszych komentarzy.pewnie jak uda mi sie to skonczyc (o ile komp mi sie nie spali wczesniej :) to sprobuje sie zajac texturowaniem( jestem totalnie zielony narazie ) pozdro!
  14. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    yo! troche starszych szybkich konceptow :) pozdro!
  15. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    yo dzieki za komenty:) EthicallyChallenged - No w sumie nie wiem co ci napisac:) rysowac trzeba duzo i najwazniejsze to sluchac rad i pomyslow innych ludzi.Mądrzejszych od siebie ale i takich co o rysowaniu nie maja pojecia ale maja swierze oko.
  16. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    EthicallyChallenged - przez 3 lata rysowalem ziom:) dekiel - 2 do 3 dni roboczogodziny w porywach :) Klicek- kope lat mam nadzieje ze wkrotce wychylimy cos znowu razem:) Pablo - ha kurde stary co ty myslisz ze po nicku cie poznam :)
  17. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    no tu akurat wiekszosc dla AF.oprocz tej stolowki i tego zakrwawionego pokoju:) by nie bylo ze wszystko komercyjne to wipka wrzuce robionego pod wplywem Warhammera:)(ksiazkowego jak i online:) slayerowi dam jakis celtycki sztylecik zamiat tego co teraz ma w lapie. WAAAGHH!! :)
  18. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    a załaczniki widac na dole? bo mi tez sie cos tu krzaczy ;/ Reanimator - no ja krezel krezel.a ty kto :P Lukasz : a no to chyba dobrze jest:)
  19. KrężeL odpowiedział KrężeL → na temat → Work in progress (WIP)
    zawsze mozna sie do czegos przyczepic.smialo:)
  20. Witka Jak wiekszosc ludu w tym dziale wrzucam swoje wypociny czekajac na krytyke i komenty.nie bede was spamowal jakas wielka iloscia na samym poczatku:) wiec wrzuce teraz kilka a potem bede dospamowywal nastepnymi:) pozdro i czekam na feedback! PS:kurde wie ktos jak to zmiejszyc;/

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.