Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Seba22

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Seba22

  1. Seba22 dodał temat → w 3ds max
    Witam, chciałem wam zaprezentować grę stworzoną prawdopodobnie przy użyciu 3Ds maxa, nowatorskie zastosowania deformacji terenu... jest co podziwiać ;) Ktoś wie jak taki silnik się robi ?
  2. E.hhh.. a do czego 3Ds max Dziwne to dodawanie odpowiedzi... 3Ds max, jeśli chcę dodawać nowe elementy do gry ? Inne niż standardowe ?
  3. Witam, od razu zaznaczę, że nigdy nie robiłem żadnych modeli 3D ani plug-inów pod gry. Jednak chciał bym spróbować, chociaż nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat. Jednak dużo czasu "spędzam" z komputerem, na przykład przy grafice 2D, instalowaniu różnych modów, więc myślę, że szybciej zrozumiem co i jak. Prosił bym na początek, jeśli ktoś się orientuje, jakie narzędzia są potrzebne do stworzenia własnej mapki do gry (Richard Burns Rally). Widziałem poradniki jak tworzyć mapy do tej gry: jest to program Bobs Track Builder- przeznaczony specjalnie do gry RBR, rFactor i kilku innych, więc myślę, że to będzie najlepszy program dla tej gry... Jednak poradniki są tylko w języku angielskim a to dla mnie spora przeszkoda... - przykładowy poradnik (ang.) Wiem, że często na tworzeniu mapy się nie kończy, bo trzeba dobrze zapisać, zkonwertować pliki itd... Jeśli więc ktoś się bawił w tworzenie map, chociaż do innej podobnej gry, proszę napisać głównie: ile programów będzie mi do tego potrzebnych i czy ciężko nadać te wszystkie "parametry" przy zapisywaniu mapy, aby wszystko się trzymało kupy ;p Ewentualnie jakieś wskazówki.
  4. Seba22 odpowiedział Seba22 → na temat → 3ds max
    Zapoznałem się, jednak (nie jestem pewien) ale to nie to samo, bo Camera Tracking- jak nazwa mówi, to "wychwytywanie ruchów kamery", a tutaj chodzi o to, że kamera jest nieruchoma, a wykryć ma ruch mojej ręki.
  5. Seba22 dodał temat → w 3ds max
    Witam, wie ktoś jak zrobić w programie 3Ds max i SynthEye, jakiś efekt na ręce? Ja bym chciał zrobić ostrze takie jak ma Ezio z Assassin'a ? Ma ktoś jakiś tutorial jak można to zrobić? (Wiem, że rysuje się kropki na ręce... ale dalej nie wiem jakie opcje i czy pójdzie zrobić takie ostrze? Proszę o pomoc. Tak to wygląda ;p
  6. Seba22 odpowiedział Seba22 → na temat → 3ds max
    Wielkie dzięki ;) Jeszcze małe pytanko, jak zrobić podobny materiał do plane (żeby nie zasłaniał tła), ale nie z cieniem, tylko z odbiciem napisu (lustro) (bez zasłaniania tła...) i jak zmniejszyć i zwiększyć odbicie, np: jak bym chciał żeby odbiło się tylko pół napisu... No i jeszcze jak ktoś wie, to jak zamazać część napisu (nie zasłaniając tła[filmu]) domyślam się, że napis trzeba zasłonić po prostu "Plane'm" tylko jaki materiał, żeby nie zasłoniło mi tła (filmi) ;) ?
  7. Seba22 dodał temat → w 3ds max
    Witam, proszę żeby mi ktoś wytłumaczyć jak np: do światła "Omni" dodać cień, znaczy ogólnie wiem, jak ustawić cień, tylko chciał bym dodać cień "bez tła" tzn. bez żadnego obiektu, bo chcę dodać cień na film i nic nie może zasłaniać tła (filmu) da się jakoś wybrać pozycję cienia, bez dodawania innych obiektów ? I jeszcze proszę o podanie jak zrobić jakiś prosty materiał żeby: szybko się renderowało, odbijało słońce, robiło cień.
  8. Mam jeszcze jedną prośbę, czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak dodać cienie i światło na film, tak aby pasowały do filmu, najlepiej jak by mi ktoś napisał na GG, to bym zadawał pytania, później możemy rozmowę udostępnić na forum :) GG: 3785970
  9. Poradników już nie trzeba, znalazłem odpowiedni program i poradnik do niego i po godzinie/dwóch udało mi się oto takie coś stworzyć ;p : http://www.youtube.com/watch?v=bA0OXmFevkE ps. Teraz nowe pytanie ;] Ma ktoś pomysł jak zrobić takie coś ?
  10. No właśnie chyba sobie nie poradzę, bo nawet nie wiem jak się nazywa ten efekt po angielsku i gdzie tego szukać :(
  11. Witam, czy jest możliwe uzyskać taki efekt w programie 3Ds Max (ewentualnie dodatkowo w jakimś darmowym programie) jak na tym filmiku: ? Jeśli ktoś wie i umie, to prosiłbym o poszukanie lub napisanie jakiegoś poradnika dla mnie ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.