Jump to content

selena85

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About selena85

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Turek
 1. Krótkie wyjaśnienie. Biorę udział w pewnym małym projekcie. Moim zadaniem było wymodelowanie prostych modeli. Po gotowym zapisaniu ich, rozszerzenia plików mają końcówkę .max. Aby dopiąć efekt mojej pracy na ostatni guzik muszę przekonwertować te pliki aby miały one rozszerze .gr2. Orientujecie się może w jaki sposób mogę to zrobić(znacie jakiś program?). Byłbym wdzięczny za pomoc. ;)
 2. Link który zamieściłeś to nic innego jak blueprint. Kolega wyżej podał linka do sporej bazy blueprintów jaką jest http://www.the-blueprints.com/ Google pomoże w 100 procentach. ;)
 3. Od razu przejdę do rzeczy. Oglądając wasze rendery samochodów ciekawiło mnie zawsze ile trwa wymodelowanie takiego zaawansowanego modelu samochodu(łącznie z teksturami bez renderów). Nie chodzi mi to branie pod uwagę zapału, czasu poświęconego dziennie. Tylko konkretnie ile "tobie" zajmuje zrobienie takiego modelu? Z góry dzięki za odp.
 4. Panowie klawisz F4 był odpowiedzią na moje pytanie. Dzięki wielkie za pomoc. :)
 5. Moje pytanie jest następujące:Tworząc obiekt i ustawiając segmenty, nie pojawiają się linie na obiekcie dzielące go. Jak to ustawić aby te linie się pojawiły? Proszę o wyrozumiałość gdyż póki co moje umiejętności w maxie są na stopniu prostych rzeczy typu, kubek, krzesło itp. itd.
 6. Mam zamiar skupić się na modelowaniu w maxie. Więc dzięki wielkie za pomoc. :)
 7. Witam! Z początku zaznaczę, jeżeli źle umieściłem post to proszę o przeniesienie. Moje pytanie jest następujące czy dobrym pomysłem będzie kupowanie tabletu graficznego jeżeli jestem początkujący?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy