Skocz do zawartości

Synchrones

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki bardzo. Foty poszukane w sieci i powycinane, a czasem z mojej skromnej kolekcji zdjęć. Dzięki - do Luxigona i Mira jeszcze daleka droga, ale dokładnie taką obrałam ;)
  2. Dzięki, nagrody jeszcze nie dostałam. Ponoć ma to być cytując: V-Ray licence by ChaosGroup and 10 hours of direct support by ARTC.IT Ale biorąc pod uwagę że wyniki konkursu miały opóźnienie około miesiąca, to nie ma się co dziwić :) Tak, masz rację - coś mi tu z perspektywą nie zadziałało.
  3. dzięki, pod numerkami są linki do dużych JPGów
  4. Witam. Wrzucam 4 widoki, jakie zrobiłam na konkurs Architecture Unchained. Należało pokazać swoją wizję architektury, która nie podlega jakimkolwiek zasadom i prawom. Udało mi się zająć drugie miejsce. Generalnie najwięcej czasu zajęła mi postprodukcja w Photoshopie, co zresztą chciałam mocno poćwiczyć. Pozdrawiam Ewa 01 02 03 04 [ATTACH=CONFIG]91669[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91670[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91671[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]91672[/ATTACH]
  5. Synchrones odpowiedział Zbychowaty → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Najs - sufit w sypialni jest interesujący i przydatny ;) Renderki pierwsza klasa.
  6. Synchrones odpowiedział Synchrones → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Trawka zrobiona wg http://cgworkshop.org/tutorials A brzoza może za jasna, ale to taka młoda jest ;)
  7. Synchrones odpowiedział Synchrones → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Thanks My Master ;)
  8. Synchrones dodał odpowiedź w temacie → w Architektura
    Hej - to mój drugi temat do ćwiczeń. Four-cornered villa by Avanto Architects. max 2011+vray2.0+photoshop.
  9. Synchrones odpowiedział Synchrones → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Godzil - tutaj zrobiłam na innym kanale maske w reflection slot i zmapowałam jak na obrazku.
  10. Synchrones odpowiedział tocw → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Czy ten kubik na pierwszym planie(piętro) ma szklaną podłogę? Jeśli tak, to gdzie wejście do niego? Jeśli nie, to po co on jest? Poza tym może lepiej ustawić kamere z pozycji człowieka? Tak czy inaczej pracujesz nad tym widze :)
  11. Synchrones odpowiedział Synchrones → na odpowiedź w temacie → Architektura
    Dzięki za feedback. Rzeczywiście muszę poprawić te odbicia. Projekt to Lakeside House autorstwa e2a w Zurichu.
  12. Synchrones dodał odpowiedź w temacie → w Architektura
    Witam wszystkich. To mój pierszy post. Zaczynam dopiero działać w 3ds max. Budynek wymodelowany w Sketchupie, reszta w maxie a potem szop.

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności