Jump to content

Evandrill

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Evandrill

 • Rank
  Member
 1. Przyznaje bez bicia, że siatka jest słaba.
 2. Cześć, chciałem pokazać kilka renderów rewolweru Ruger "Old Army", którego model wykonałem niedawno. Użyłem 3dsmax do modelowania i Quixel do teksturowania. Zapraszam do oglądania. Uwagi i komentarze mile widziane ;) Wersja ciemniejsza. Wersja jasna.
 3. Dzięki za odpowiedź:) To jest rampa wisząca nad wodą i to tylko w 1/4 długości, chyba perspektywa tak tu zadziałała.
 4. Cześć, ukończyłem niedawno scenę z budynkiem mojego projektu zatopionym w zieleni. Prosta, lekko wygięta bryła z długą ławą w środku na której można odpocząć. Scenę stworzyłem w 3dsmaxie i renderowałem w vray'u, roślinność pobrałem z różnych paczek. Pozdrawiam, liczę na opinie i konstruktywną krytykę.
 5. Cześć, do sceny, nad którą pracuję zimportowałem pobrane krzaki, które w renderze są widoczne tylko w małych poszarpanych elementach. Jeśli ktoś wie jak rozwiązać ten problem, byłbym ogromnie wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
 6. Cześć, poszukuje modelu (lub całej sceny) charakterystycznej kuli z różnymi powierzchniami do testowania materiałów. Dołączam zdjęcie. Z góry dzięki za pomoc.
 7. Witam! Zapraszam do mojej aukcji tabletu graficznego Wacom Intuos4 S (PTK-440) CENA: 579zł Szczegóły: http://allegro.pl/tablet-graficzny-wacom-intuos4-s-ptk-440-i3600216710.html
 8. Dzięki za odpowiedź, co do tła, pracuje aktualnie nad sceną kosmiczną, będą wybuchy, statki, planety i asteroidy (inne kolorki też będą wprowadzone). Typografie też postaram się zamienić, tylko mam pytanie czy obydwie czcionki do wymiany, czy ta z paska menu może pozostać? Także strona techniczna mnie najbardziej boli bo interface wydaje mi się bardzo trudny do pocięcia i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać, jeśli ktoś już pracował na podobnych bryłach i kształtach prosiłbym o jakieś wskazówki.
 9. Witam! Chciałem podzielić się z wami moim projektem nowego layoutu do gry przeglądarkowej o tematyce kosmosu. Muszę się przyznać, że jest to mój pierwszy layout i zdaje sobie sprawę z wielkości popełnionych błędów. Dlatego prosiłbym o wszelką krytykę i pomoc techniczną:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy