Jump to content

Debocik

Members
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Debocik's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Powiem Ci, że jeszcze nie miałem okazji, muszę w końcu kupić kliszę :P
 2. Debocik

  TABLETY

  No ja mam rękę przyzwyczajoną do ołówka i formatu 50x70... Ale na Intousa w formacie A4 i tak mnie nie stać, a Bamboo w formacie A4 nie ma...
 3. Witam, zarejestrowałem się na tym forum ze względu na pytanie odnośnie tabletu, a żeby nie było, że tak rejestruje się tylko, aby się o coś zapytać, to wrzucę kilka swoich zdjęć :) 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
 4. Debocik

  TABLETY

  "gorszy" Na czym polega to jego bycie gorszym? W czym jest gorszy? Bo ludzie piszą sensowne argumenty, dlaczego wacom, a nie coś innego. Piszą też, że lepiej A5, niż A6. Wychwalają też Intousa nad Bamboo, ale jakoś nie zauważyłem argumentacji, w czym owy Intous jest lepszy od Bamboo? I wtedy, gdy się dowiem, będę mógł zadać sobie pytanie, czy warto tyle do niego dopłacać? Co do tracenia pół roku, to prawda jest taka, że czy kupie ten, czy ten, i tak stanie się to na wiosne, tylko jeżeli zdecyduję się na Intousa, to po prostu oprócz tego, że uzbieram kasę, jeszcze sprzedam jawkę, której i tak nie używam - więc pytanie, czy warto pozbywać się grata z garażu dla Intousa, czy lepiej kupić Bamboo, jeżeli zamierzam go intensywnie (możliwe, że też komercyjnie) używać przez kilka lat? EDIT: są tu ludzie, którzy przesiedli się z Bamboo na Intousa? Jeśli tak, to jak wrażenia po przesiadce? Warto było?
 5. Debocik

  TABLETY

  Witam, tak, wiem, że WACOM ONLY Jednak nie wiem, który kupić model. Wybieram między tymi czterema: Tablet Wacom Bamboo FUN Medium A5 Photoshop FV http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-fun-medium-a5-photoshop-fv-i1719630050.html tablet WACOM Bamboo Fun Pen & Touch M A5 NOWY http://allegro.pl/tablet-wacom-bamboo-fun-pen-touch-m-a5-nowy-i1707359113.html TABLET WACOM INTUOS 4 S PTK-440 http://allegro.pl/tablet-wacom-intuos-4-s-ptk-440-i1714154704.html Tablet WACOM Intuos4 M Intuos 4 A5 +AdobePhotoShop http://allegro.pl/tablet-wacom-intuos4-m-intuos-4-a5-adobephotoshop-i1712579233.html Na dzień dzisiejszy nie mam kasy nawet na najtańszy z nich, ale intensywnie zacznę go używać i tak dopiero za pół roku, jak nowy komputer na osiemnastkę wpadnie, a do tego czasu jestem w stanie uzbierać nawet na Intuos4 M. Pytam tylko, czy jest sens? eSka kosztuje koło 500zł mniej, jednak to jest A6. I czy na płaszczyźnie porównania Bamboo Fun Pen & Touch kontra Intuos4 M - i to Wacom, i to wacom, więc czy opłaca się dopłacać prawie 600zł do Intousa? Chcę kupić raz na kilka lat. W moim przypadku słowa cel i zastosowanie są dwoma różnymi słowami. Bo cel, to tworzenie grafiki, a zastosowanie, to skoro i tak go będę miał, oprócz tworzenia grafiki prawdopodobnie też obróbka zdjęć, bo zajmuje się fotografią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy