Jump to content

Ulyssio

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Busko

Ulyssio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. usagi takie książki "wchłania" się metodą małych kroczków tak więc myślę, że będzie ok.
 2. Tak, to był pierwszy dział który sprawdziłem, przeczytałem dokładnie i przetestowałem w praktyce ;)
 3. Ja książkę już posiadam od paru dni. Chce tylko napisać, że znalazłem tam to czego szukałem :)
 4. Dzięki wszystim za odpowiedzi i propozycje :) trochę rozjaśniło mi to temat . meydey ten link do książki który podałaś, możesz powiedzieć trochę więcej na jej temat ? Czy jest tam dokładnie wytłumaczony temat animacji płynów ?. Z opisu widzę, że książka porusza wszystkie zagadnienia animacji, więc może wszystkiego jest tylko po trochu, ot taki wstęp bez rozwinięcia ;)
 5. W zasadzie wszystko po trochu ;) Z największym naciskiem na animację postaci oraz cieczy. Chodzi mi o zaznajomienie się z tym tematem, a ciężko znaleźć coś w j. polskim, czyżby to był aż taki niszowy temat u nas....
 6. Witam Pozwolę założyć sobie nowy temat ponieważ na forum nie znalazłem nic podobnego. Mam pytanie związane z animacją 3D ale nie pod kątem programów do ich obsługi a raczej pod zastosowaniem w grach 3D. Czy ktoś może zna, może polecić mi literaturę fachową w polskim języku opisującym zagadnienie animacji 3D ?
 7. Może jakiś gradient na BG tak żeby przy większych rozdzielczościach monitora nie ścinało tła, i troszkę nad stopką popracuj jeszcze
 8. Mnie się podoba , właśnie przyuczam się do ..hmm... compositiongu ;)
 9. Ulyssio

  Portfolio

  Zależy na ile dobry jesteś w projektowaniu i tworzeniu stron www, polecam poszukać inspiracji np od wpisania w google " best porfolios". Nie chodzi mi oczywiście o skopiowanie pomysłu ale raczej o przyjrzenie się wykonaniu. Mi podobają się takie minimalistyczne, jak dla mnie wyglądają nabardziej profesjonalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy